Klavye Delikanlıları 3. yeni bölümde heyecan dorukta

Klavye Delikanlıları 3. yeni bölüm fragmanları yayınlandı. Salı akşamları ekrana gelen Klavye Delikanlıları dizisi 3. yeni bölümde Bayram büyük bir sınav veriyor. Seyranın bıraktığı mektup Bayramı allak bullak eder. Ekip birbirleriyle küs zor günler geçirmeye devam eder. Klavye Delikanlıları 3. yeni bölüm fragmanları ile bu akşam Show TVde.

Klavye Delikanlıları 3. yeni bölüm fragmanları yayınlandı. Salı akşamları ekrana gelen Klavye Delikanlıları 3. yeni bölümde Bayram, Seyranın bıraktığı mektupların ardından allak bullak olur. İntihar etmeyi düşünen Bayramı mahallenin abisi Hiko Dayı engeller. Klavye Delikanlıları 3. yeni bölüm fragmanları ile bu akşam Show TVde.
KLAVYE DELİKANLILARI 3. YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Büyük sınavı Bayram veriyor. Seyran’ın bıraktığı mektup, ardında bin bir tane soruyla Bayram’ı allak bullak etmiştir. Bizimkiler, Güneş Hanım’a durumu izah edememeleri bir yana hem paralarından olmuşlar hem de Bayram’ın ağır depresyonuyla baş başa kalmışlardır.

KLAVYE DELİKANLILARI 3. BÖLÜM FRAGMANI

Ekip birbiriyle küs oldukları bedbaht günler geçirirken şantaj meselesi yüzünden itibarını kaybetmiş olan Hakan Baydar’ın soruşturması bitmemiş, “şantaj kaseti” olayı siber suçların gözetimi altına girmiştir. Meseleyle bizzat Komiser Cevdet ve yol arkadaşı Sibel ilgilenirken sorgu odasında Hakan Baydar’ın metresi Arzu vardır…
Mahallede ise herkes kendi ekmeğinin peşinde koşturmaktadır. Kerem kundaklama olayından dolayı başını belaya sokmuş, Neriman menopoza girmiş, Hiko Dayı bizimkilere akıl verirken kendisi ne yapacağını bilemez hale gelmiştir. Semiha’nın internetle tanışmasıyla üçüncü gözü açılmış ve komşularının nabzını tutmaya başlamıştır. Bayram daha kendisini bile toparlayamadan magazin dünyasının en ünlü playboyunun peşine takılan ekibimizi eğlenceli, komik ve sürprizli bir macera bekliyordur.

Add your comment

Your email address will not be published.