Kuruluş Osman

Kuruluş Osman 106. Bölüm tanıtımı neler yaşanacak

Kuruluş Osman 106. Bölüm Fragmanı izle Kuruluş Osman Son Bölüm Fragmanı seyret Kuruluş Osman 106. Bölüm tanıtımı neler yaşanacak

Kuruluş Osman 105. Bölüm özeti Benim obama göz dikersin! O uzanan eli keser, o dikilen gözü oyarım!
Valide İsmihan Sultan, Yenişehir’e geliyor

Osman Bey’in fetihten fetihe koşması Selçuklu Sultanı Valide İsmihan Sultan’ın hiç hoşuna gitmez. Osman Bey’in önünü kesmek üzere Yenişehir’e gelir. İsmihan Sultan, Osman Bey’in önüne nasıl engeller koyacaktır? İsmihan Sultan’a bu konuda kimler yardım edecektir?

Marmaracık Hisarı kimin olacak?

Marmaracık Hisarı alınmış fakat şimdi akıllarda büyük bir soru işareti vardır. Osman Bey Marmaracık Hisarı’nı kime verecektir?Turgut Bey, Marmaracık Hisarı alındığı için oldukça mutludur. Marmaracık için yaptığı fedakarlıklara karşı Osman Bey’in tutumu ne olacaktır?

Osman Bey’in içine düşen kurt!

Osman Bey Marmaracık Fethi için büyük bir şenlik kurar. Fakat kendiyle baş başa kaldığında iç muhasebesi yapar. Osman’ın içini büyük bir kurt kemirmektedir. Osman’ın içini kemiren bu kurt nedir?

Gündüz Alp, Osman Bey’le savaşmaya başlıyor

Osman Bey’in Alplerine “Kardeşiniz Gürbüz Alp” diye tanıştırdığı Gürbüz Alp kimdir, nereden gelmiştir? Osman Bey ile ilişkisi nedir? Osman Bey’in Gürbüz Alp’e vereceği önemli görev ne olacaktır?

Osman Bey’in yeni hedefi Köprühisar…

Osman Bey Marmaracık’ı fethetmiştir. Ancak fütühat durmayacaktır. Hedefi Köprühisar’dır. Osman Bey Köprühisar Fethi için evvelce hangi adımları atmıştır? Osman Bey, Köprühisar’ı fethedebilecek midir?

Olof ve Bayındır Bey işbilriği mi yapacak?

Kuruluş Osman 106 Bölüm merak konusu Osman Bey’in kurduğu büyük oyunla kimliği ortaya çıkan ve Marmaracık’ı Osman Bey’e kaptıran Olof yeni taktikler peşindedir. Bu yolda kendisine yeni ittifaklar arayan Olof’un yeni hedefi Bayındır Bey’dir. Olof, Bayındır Bey’i yanına çekmek için hangi hamlelerde bulunacaktır? Bayındır Bey, Olof’un teklifini kabul edecek midir?

Kuruluş Osman Yeni Bölüm Fragmanı

Alternatif link: Kuruluş Osman 106 Bölüm Fragmanı

Benzer Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir