Lale Devri 73.Bölüm Fragmanı İzle

Lale Devri 73.Bölüm Fragmanı İzle, Lale Devri 73.Bölüm Fragmanı Seyret, Lale Devri 73.Bölüm Fragmanı Full İzle, Lale Devri Son Bölüm Fragmanı İzle, Lale Devri 12 Mayıs Cumartesi Fragmanı İzle, Lale Devri 74.Bölüm Fragmanı İzle, Lale Devri Yeni Bölüm Fragmanı İzle

Lale Devri 72.Bölüm Özeti; Çınar ve Necip’in tüm umutları tükenmişken bir mucize olur! Yeşim, Lale’yi alevlerin arasından kurtarmıştır. Ancak ikisi de hastaneye kaldırılır! Patlamayı haberlerden öğrenen Toprak hastaneye gider.

Çınar’ı gören Toprak’ın içine su serpilir. Ancak hastanede görecekleri Toprak’ı allak bullak edecektir! Polisler ifade almadan önce Necip, Nurullah’ın onu ele vermemesi için kesenin ağzını açar. Ancak Nurullah işi yokuşa sürecektir! Necip’in foyası ortaya çıkmak üzeredir! Toprak, Nerminlerle yaşadığı hayata her gün biraz daha alışmaktadır. Ancak misafirliği uzadıkça mahallenin dedikodu kazanı da kaynamaya başlar.

Eve gelen komşular Toprak’ın canını çok sıkacak bir şey keşfedeceklerdir! Necip, Lale ve Yeşim’i yalıdan göndermeye kalkınca Yeşim çileden çıkar! Ancak sebebini öğrenince Necip’in planı çok hoşuna gider. Necip’in, Yeşim’in bilmediği çok büyük bir hamlesi daha olacaktır! Yeşim, yaşadığı acıların karşılığını alabilecek midir?

Lale Devri 73. Bölüm fragmanı yayınlandığı anda sitemizde yer alacaktır

Yazar: YuReKTeN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir