Dizi Fragmanları

Masum Dizisi 77. Bölüm Sesli Fragmanı 7 Haziran izle

Masum 77. Bölüm Fragmanı (7 Haziran Pazar) Masum Dizisi 77. Bölüm Sesli Fragmanı 7 Haziran izle

Masumda bugün Gopi Rashinin tavsiyesiyle Ahemin hediye kutularının içine Davalin dükkanının tanıtım broşürünü koyar. Ahem bunu fark ettiğinde Gopiye çok kızar. Rashi ise suçu üzerine alır. Rashinin gerçek amacı ne? 76. Bölüm Gopi Rashiden yardım almamaya karar verir. Rashi ise onu küçük düşürmek için her yolu dener. Ahem çalışanlarına hediye vermek ister. Gopi Rashinin kışkırtmasıyla hediye kutularının içine Davalin dükkanının broşürünü koyar. Ahem bunu öğrendiğinde iş ortaklarına rezil olduğunu söyleyerek Gopiye kızar. Rashi Ahem Gopiye kızarken gelir ve broşürleri kendisinin koyduğunu söyler. Ahem Gopiye kızdığı için pişman olur fakat ses çıkaramaz. Rashinin suçu üstlenmekteki gerçek amacı ne?

Zıt karakterli iki kuzenin öyküsünün anlatıldığı “Saath Nibhaana Saathiya”, “Masum” adıyla Kanal 7 ekranlarında yerini alıyor. Başrollerini Giaa Manek ve Rucha Hasabnisin üstlendiği, orijinal adı Saath Nibhaana Saathiya olan Masum ekranlarda fırtınalar estiriyor. Yönetmen koltuğunda Bhagwan Yadav ile Pawan Kumarın oturduğu ve yayınlandığı dönemde büyük bir ilgi gören Masum, her gün 16.10 da Kanal 7 de

Birbirlerinden tamamen zıt olan iki kuzen Gopi ve Rashinin hikayesinin anlatıldığı Masum saflığı, sevgiyi ve gerçek aşkı izleyicisine hissettirecek. Gopinin ailesi ölünce dayısı onu evlatlık alır ve onu öz çocuklarından ayırmaz. Gopi, sevecen kalbiyle herkesin dikkatini çeker. Okuma yazması olmayan Gopi, iyiliğin ve sevginin tüm engelleri aşacağını düşünür. Öte yandan Rashi ise annesi Urmila gibi çok akıllı ve açgözlüdür. Hikaye, Kokila Modinin oğlu Aham için mükemmel bir gelin arayışı ile başlar. Kokila Gopiyi gelini olarak seçer. Aham, Gopinin okuma yazma bilmediğinden habersiz bu evliliği kabul eder. Gopi ile başlayan bu serüven Rashi için de bambaşka sürprizlere gebedir.

  • Masum Dizisi Son Bölüm Sesli Fragmanı 7 Haziran izle

Masum 77. Bölüm Fragmanı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu