Muck 5. Bölüm Fragmanı izle 2 Şubat Perşembe

Muck 5. Bölüm Fragmanı izle SHOW TV ekranlarında yayınlanan Muck 5. Bölüm Fragmanı online internetten izle Muck 2 Şubat Perşembe Fragmanı izle

Muck 4. Bölüm Özeti; Ozanın jüriyi etkilemek için yaptığı plan işe yaramış, Leş Üçlünün çektiği klip beğenilmiştir. Herkesin neşesi yerine gelmiştir. Engin, rektörün iltifatlarından memnundur ama Elifin giderek Ozana daha fazla yakınlaşmasından rahatsız olmaktadır. Rektörün de huzurunda jüriye yeni bir gösteri yapmaları gerekmektedir. Bu son şansı iyi kullanmak zoruda olduklarını bilen Elif ve Ozan işe koyulur.

Ne var ki babasıyla küçük bir kaza geçiren Rüzgar bir süre dans edemeyecek durumdadır. Moraller yeniden bozulur. Rüzgar olmadan yeni bir gösteriye hazırlanmaları çok zordur. Elif bir çare aramaya başlar. Aklında onun yerini dolduracak bir başka öğrencisi vardır.

Rüzgarın kaza geçirdiğini duyan Derin soluğu evlerinde alır. Onu el üstünde tutmaya, son günlerde yaşadıkları gerilimleri unutturmaya çalışır. Kaza haberini alan Nihatın ise Rüzgara kırgınlığı henüz geçmemiştir. Bade ve Derinin baskısıyla onun ziyaretine gitmeyi kabul eder. Ada ise son derece üzgündür. Melek ve Zeynepin telkinleriyle Rüzgarın telefon numarasını Doğandan alırlar. Derinin başta Viyanadaki okul olmak üzere kurduğu gelecek planlarından bunalmış olan Rüzgar, Adanın telefonuna hem şaşırır hem de sevinir.

Elif, Salihi bulmaya ve onu yeni gösteride dans etmeye ikna etmekte kararlıdır. Adayla birlikte çalıştığı kafeye giderler. Salih ise Altuğun zoruyla araba çalma işine girmiştir. Ne var ki bu araba eski hocası Eliften başkasınınki değlidir. Polise yakalanan Salih, Elifin ifadesi sayesinde kurtulur. Salih Elife olan borcunu bir şekilde ödeyebilecektir. Gösteride yer alarak. Salih çaresiz bunu kabul eder.

Evdeki baskılardan bunalan Rüzgar, Adanın evine gelir. Ada onu misafirliğe kabul etmek zorunda kalır. Derin merak içinde Rüzgarı arar ama Rüzgar ona nerede olduğunu söylemez. Ertesi gün Rüzgarın yerine Salihle birlikte dans edeceğini öğrenince ise iyice hırslanır. Ozan onu dersten kovar ve onun yerine Adanın dans edeceğini söyler. Bu Derin için büyük bir yıkım olmuştur.

Ama onun için sürprizler daha bitmemiştir. Nihatı takip eden Bade Rüzgarın izini bulmuştur. Hemen Derine haber verir. Çaldıkları kapıyı Adanın açması her ikisini de şok edecektir. Derin, Rüzgarı kaybetme korkusuna kapılmıştır. Böyle düşünen sadece o değildir. Tunç da Rüzgarın son hallerinden iyice endişelenmiştir. Derinle konuşup Viyana planlarını iptal ettiğini söyler. Uzun süre sonra baba oğul barışırlar.

Muck 5. Bölüm Fragmanı izle, Muck 5. Bölüm Fragmanı, Muck 5. Bölüm Fragmanı izle, Muck 5. Bölüm Fragmanı Seyret, Muck 5. Bölüm Fragmanı HD izle, Muck 5. Bölüm Fragmanı Full izle, Muck 6. Bölüm Fragmanı izle, Muck Son Bölüm Fragmanı izle

Kafayı iyice Adaya takan Rüzgar, Derine artık daha fazla birlikte olamayacaklarını söyler.Gösteri günü geldiğinde sahnede Salihi gören Engin şaşkın ve öfkelidir. Ama rektör ve jüri üyeleri sonuçtan gayet memnundur. Rektör Salihin okula geri kazandırılmasını ister.

Muck 5. Bölüm fragmanı yayınlandığı anda sitemizde yer alacaktır

Yazar: YuReKTeN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir