Müebbet dizisi ATV

Fahriye Evcen, Engin Akyürek ve Sarp Levendoğlu’nun yeni dizisinin ismi Müebbet oldu Müebbet dizisinin konusu ne hangi oyuncular rol alıyor? Engin Akyürek Fahriye Evcen yeni dizisi Müebbet hakkında tüm haberler

Engin Akyürek, Fahriye Evcen ve Sarp Levendoğlu‘nun başrollerde oynayacağı yeni dizinin ismi Müebbet olarak değiştirildi. Daha önce Esaretin Bedeli olarak düşünülen yeni dizinin adı Müebbet oldu. Müebbet dizisi yakında ATV ekranlarında olacak.

Yapımcılığını Tims Productions’un üstlendiği, senaryosunu Elif Usman Ergüden’in kaleme aldığı Müebbet dizisinin yönetmeni ise Umur Turagay. Başrollerinde Engin Akyürek, Fahriye Evcen, Sarp Levendoğlu’yla birlikte Gülcan Arslan ve Tansu Biçer gibi isimlerin de rol alacağı Müabbet dizisinin çekimleri başladı. Fahriye Evcen’i 2 yıl aradan sonra yeniden ekranlara döndürecek olan Müebbet dizisinde güzel oyuncu, çocukken kalp nakli yapılan, abileri karanlık işlere bulaşmış idealist bir avukatı oynayacak.

Engin Akyürek’in Müebbet dizisindeki rolü de belli oldu. Engin Akyürek, doktorlukta uzmanlık unvanı almaya hazırlanırken kendini hapiste bulan bir genci canlandıracak. Dizinin Ömer isimli kötü adamına ise Sarp Levendoğlu hayat verecek. “Esaretin Bedeli”nde oynaması kesinleşen bir başka oyuncu da Gülcan Arslan.

ENGİN AKYÜREK KİMDİR?

Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih-Coğrafya Fakültesi Tarih Bölümü mezunu olan Engin Akyürek, Türkiye’nin Yıldızları adlı yarışma programında birinci olarak sanat dünyasına adım attı.
Yarışmanın sona ermesinin ardından, Yabancı Damat adlı tv dizisinin kadrosuna katıldı. 2004 – 2007 yılları arasında Yabancı Damat dizisinde Kadir Sadıkoğlu karakterini canlandıran Akyürek, 2006 yılında ise Kader adlı sinema filminde Cevat karakterini canlandırdı. 2007 – 2008 yılları arasında Atv’de yayınlanan Karayılan adlı tv dizisinde Nizipli rolüyle kamera karşısına geçti.engin-akyürek-kore-seul-ödül

2009 yılında Bir Bulut Olsam adlı dizide Mustafa Bulut karakterini canlandıran oyuncu, 2010-2012 yılları arasında Fatmagül’ün Suçu Ne? adlı dizide Kerim Ilgaz karakterini canlandırmıştır. Farah Zeynep Abdullah ile birlikte, 2014 yılında vizyona giren Bi Küçük Eylül Meselesi adlı filmin başrolünde yer aldı. 2014 yılında Tuba Büyüküstün ile birlikte başrolünü paylaştığı Kara Para Aşk adlı dizide Ömer Demir karakterini canlandırdı.

Yazar: YuReKTeN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir