Muhteşem Yüzyıl 27. Bölüm Fragmanı izle

Muhteşem Yüzyıl 27. Bölüm Fragmanı izle Muhteşem Yüzyıl 27. Bölüm izle Muhteşem Yüzyıl 27. Bölüm Fragmanı izle Muhteşem Yüzyıl 27. Bölüm izle Muhteşem Yüzyıl Son Yeni Bölüm Fragmanı izle Seyret

Bir imparatorluğun kaderine yön veren bir aşkın hikayesi

Muhteşem Yüzyıl Osmanlı’nın en parlak döneminde sarayın kapalı kapıları arkasında dönen oyun ve entrikalara ışık tutuyor.

Dizide, Osmanlı’nın en geniş sınırlara ulaştığı sırada Kırım’dan cariye olmak için yola çıkan bir genç kızın -Moskof Cariye Hürrem’in- oğlunu tahta oturtmak için verdiği mücadele ve yaptıklarıyla bir imparatorluğun kaderine yön verişi ele alınıyor.

Gerçek bir tarihi uyarlama olan dizide izleyiciler, sarayın ve Osmanlı’nın göz kamaştıran zenginliğinin içinde bir kadının ihtiraslı aşkına, hırslarına ve entrikalarına şahit olacak…

Muhteşem Yüzyıl 26.Bölüm ÖZETİ

Sultan Süleyman İbrahim Paşaya Hürrem ile aralarında geçen konuşmayı sorar. Bu esnada Layoşun ormanda saklanan suikastçı şövalyeleri baskın yaparlar. Aralarından biri Sultan Süleymanı hedef alır ve ateş eder. Malkoçoğlu Bali Bey baskın yerine yetişecektir.
Hamile olduğunu öğrenen Hatice Sultan, bebeğini tekrar kaybetmek korkusuyla, bu haberi İbrahim Paşaya vermek istememektedir. Hatice Sultan İbrahim Paşa’nın sağ salim geri dönmesi için dua ederken, Hürrem ise ölmesini dilemektedir.

Hareme iyice yerleşen Gül Ağa, Sümbül Ağa ile çatışmaya başlamıştır bile. Gül Ağa bir yandan da Nigar Kalfaya kur yapmaktadır. Nigar Kalfanın ise aklındaki tek şey Hürreme kendisini affettirmektir. Hürrem, Gül Ağadan kendine yeni bir cariye bulmasını ister.

Belgrad yakınındaki ordugahta Sultan Süleyman, İbrahim Paşa ve Malkoçoğlu Bali Beyin kuvvetleri birleşmiştir. Esir alınan şövalye ordugahta sorgulanır. Şövalye, Layoşun Mohaç Ovası yakınındaki Tolnada olduğunu itiraf eder.

Hürrem, bebeğini kaybetme korkusu içindeki Hatice Sultana fal baktırmayı önerir. Gül Ağa saraydan kovulan eski müneccim başı Yakup Efendiden bahseder. Yakup Efendi karanlık güçleri olan bir kahindir. Hatice Sultan, Gül Ağadan Yakup Efendiyi gizlice saraya getirmesini ister.

Gül Ağa Yakup Efendiyi saraydaki Mermer Köşke getirmiştir. Yakup Efendi, Hatice Sultana bir oğlu olacağını söyler. Hürremin ise büyük bir sıkıntısı olduğunu sezmiştir. Bu sıkıntıyı ancak kan temizleyecektir.

Sultan Süleyman’ın ve Layoş’un orduları, Mohaç Ovası’nda, birbirlerini yok etmek üzere yerlerini alırlar

Muhteşem Yüzyıl 27. Bölüm fragmanı yayınlandığı anda sitemizde yer alacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2008-2018 Tüm Hakları Saklıdır. YüreğininSesi.CoM görüntülü seslichat kameralı seslisohbet sitesi