Muhteşem Yüzyıl 28. Bölüm Fragmanı izle

Muhteşem Yüzyıl 28. Bölüm Fragmanı izle Muhteşem Yüzyıl 28. Bölüm izle Muhteşem Yüzyıl 28. Bölüm Fragmanı izle Muhteşem Yüzyıl 28. Bölüm izle Muhteşem Yüzyıl Son Yeni Bölüm Fragmanı izle Seyret Muhteşem Yüzyıl 29. Bölüm Fragmanı izle

Bir imparatorluğun kaderine yön veren bir aşkın hikayesi.

Muhteşem Yüzyıl Osmanlı’nın en parlak döneminde sarayın kapalı kapıları arkasında dönen oyun ve entrikalara ışık tutuyor.

Dizide, Osmanlı’nın en geniş sınırlara ulaştığı sırada Kırım’dan cariye olmak için yola çıkan bir genç kızın -Moskof Cariye Hürrem’in- oğlunu tahta oturtmak için verdiği mücadele ve yaptıklarıyla bir imparatorluğun kaderine yön verişi ele alınıyor.

Gerçek bir tarihi uyarlama olan dizide izleyiciler, sarayın ve Osmanlı’nın göz kamaştıran zenginliğinin içinde bir kadının ihtiraslı aşkına, hırslarına ve entrikalarına şahit olacak

Muhteşem Yüzyıl 27.Bölüm ÖZETİ

Layoşun Budin Sarayı’ndaki tahtında oturmaktadır. Macaristan toprağı bundan böyle Osmanlı İmparatorluğunun himayesindedir.

Zafer haberi Topkapı Sarayına ulaşmıştır. Fetihnamede İbrahim Paşanın zaferdeki hizmetlerinden bahsedilmesi, Hürremi İbrahim Paşaya karşı iyice hırslandıracaktır. Hürrem Gül Ağadan müneccim Yakup Efendiyi tekrar saraya getirmesini ister. Hürrem Yakup Efendiyle bu sefer yalnız görüşecektir…

İbrahim Paşa, Budin Sarayının bahçesindeki Apollo, Herkül ve Diana heykellerine hayran kalmıştır. Sultan Süleyman heykelleri, savaş meydanındaki üstün başarısı şerefine İbrahim Paşaya hediye eder. Heykeller ve diğer ganimeti İstanbula getirmesi için Bali Beyi görevlendirir.

Kastilya Prensesi İsabella Fortunanın gemisi, Ege Denizi açıklarında korsanların saldırısına uğrar. Korsanlar Prenses ve nedimesini esir alıp, esiri Topkapı Sarayı’na satmak istemektedirler.

Sultan Süleyman ve İbrahim Paşa İstanbula büyük zaferle dönmüştür. Nigar İbrahim Paşayı, Hürremin intikam alabileceği konusunda uyarır. İbrahim Paşa Hürremden korkmamaktadır.

Muhteşem Yüzyıl 27. Bölüm fragmanı yayınlandığı anda sitemizde yer alacaktır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2008-2018 Tüm Hakları Saklıdır. YüreğininSesi.CoM görüntülü seslichat kameralı seslisohbet sitesi