O Hayat Benim dizisinden bir sürpriz ayrılık daha

O Hayat Benim dizisinden bir sürpriz ayrılık daha Yeşim Cerenden sonra o da gitti!

FOX TVnin sevilen dizisi O Hayat Benimde Yeşim Ceren Bozoğlunun ardından bir veda daha yaşanıyor.
Sakine rolüne hayat veren Birgül Ulusoy da kendi isteğiyle diziden ayrılma kararı aldı. Başarılı oyuncu, bu sezon 60. bölümden sonra diziye veda edeceğini şu sözlerle duyurdu.

Tüm etik kurallara sadık kalarak 60. bölümü yapımcı firmaya teslim edip; ruhen ve bedenen yıprandığım, O Hayat Benim projesinden ayrılıyorum, dolayısıyla da bana en büyük gücü veren Sakine karakteri ile vedalaşıyorum.

YEŞİM CEREN BOZOĞLUNUN ŞAŞIRTAN DEĞİŞİMİ

Kalp kırmadan; daha fazla kalbim kırılmadan, ah edecek kadar içim dolmadan, o son damla bardağı taşırmadan, tüm iyi duyguları muhafaza edip, Sakine karakterinin kostümünü askıya asıp, makyajımı 60. bölümde siliyorum. Bana sokakta çok güzel iltifatlar getiren Sakine karakterine Birgül Ulusoy olarak veda etmek kolay değil elbet.

Ama ruhen ve fikren çok yorulduğum bu projede, Sakineyi o muhteşem seyircimizin hafızasına emanet edip, dinlenmeye çekiliyorum.

Çekilirken de başımı yastığa huzurlu koyuyorum. Gıybet yapanı, kötülüğün yanında saf tutanı, eksik gedik arayanı, egosuna kendini kurban edeni, gözümü oyup elime vereni de affediyor; bağrıma basıyorum. Ne demişti bir bölümde Sakine, her insan kınadığını yaşamadan ölmezmiş bu dünyada. Haydin anam bacım selametle

Tarih: 10 Haziran 2015 — 22:53

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2008-2018 Tüm Hakları Saklıdır. YüreğininSesi.CoM görüntülü sesli chat kameralı sesli sohbet sitesi