O Kız 5. Bölüm Fragmanı

O Kız 7. Bölüm Tanıtımı Neler Yaşanacak

O Kız 7. Bölüm Fragmanı izle O Kız Son Bölüm Fragmanı seyret O Kız 7. Bölüm Tanıtımı Neler Yaşanacak

O Kız 6. Bölüm özeti Kanal D’nin, yapımını Content House’un üstlendiği çok konuşulan dizisi O Kız, yine çok izlenecek bir bölümle ekrana geliyor. Yayınlanan her bölümü ile izleyiciden büyük beğeni kazanan dizinin seyirci ile buluşacak olan 6’ıncı bölümüne Zeynep’in yeni kararları damgasını vuracak.

Kanal D’nin, yapımını Content House’un üstlendiği çok konuşulan dizisi O Kız, yine çok izlenecek bir bölümle ekrana geliyor. Yayınlanan her bölümü ile izleyiciden büyük beğeni kazanan dizinin seyirci ile buluşacak olan 6’ıncı bölümüne Zeynep’in yeni kararları damgasını vuracak.

Ayyaş sandığı Kadir’in, Zeynep’in zihinsel engelli babası olduğunu öğrenen Ozan büyük bir şok yaşarken, Zeynep de ikilinin tuhaf tanışıklığını keşfetmenin şaşkınlığı içindedir. Kadir’in etkisiyle aralarında esen barış rüzgarları, Ozan’ın, Zeynep’e yönelttiği akıl almaz suçlamayla birlikte yerini şiddetli bir fırtınaya bırakır. Sitare’nin de tanık olduğu fırtınadan sonra Zeynep, değişmekte olan yeni hayatında babasını bambaşka tehlikelerden korumak zorunda olduğunu fark eder.

Öte yandan yeni açtığı sosyal medya hesabıyla birlikte hayat hızlı bir şekilde değişmeye başlar. Sitare için oldukça kazançlı olan bu değişim, Ozan’ın hırslı ve rekabetçi yanını tetikler. Sitare ve Ozan, karşı karşıya gelir ve aralarında başlayan Zeynep krizi içine Ozan’ın da ailesini alarak büyür. Ozan, Sitare’nin sert hamlesiyle kendini bir anda büyük bir aile krizinin ortasında bulurken, Zeynep’in ailesi ile beklenmedik bir felaketle birbirlerine kenetlenir. Kadir, saf sevgisiyle bütün aileyi birbirine bağlarken, Sitare’nin Zeynep’le ilgili el yükseltmesi tüm dengeleri alt üst eder.

O Kız, heyecan dolu yeni bölümleri ile her çarşamba akşamı saat 20.00’de Kanal D’de

O Kız Yeni Bölüm Fragmanı

Alternatif link: O Kız 7. Bölüm Fragmanı

Benzer Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir