Öyle Bir Geçer Zamanki 57. Bölüm Fragmanı izle 17 Ocak Salı

Öyle Bir Geçer Zamanki 57. Bölüm Fragmanı izle KANAL D ekranlarında yayınlanan Öyle Bir Geçer Zamanki 57. Bölüm Fragmanı online internetten izle Öyle Bir Geçer Zamanki 17 Ocak Salı Fragmanı izle

Öyle Bir Geçer Zamanki 56. Bölüm Özeti; Aylin, elinde silahla Soner’i görmeye gidiyor Hakan’ın eve almadığı Berrin, annesinin evine sığınır. Berrin, Zehra’yı görmeye çalışır ancak, kendine ihanet edildiğini düşünen Hakan, kızını ona göstermez. Holding’te ise durumlar karışıktır. Kenan’ın kumpası ile Holding’i denetleyen müfettişler bir takım usulsüzlükler bulurlar. Cemile’yi konu ile ilgili sorguya alırlar. Herkes Nuri Bey’in nerede olduğunu merak ederken hastaneden gelen haber şok etkisi yaratır.

Kenan’ın bu duruma gösterdiği tepki ise Cemile’nin hem hoşuna gitmez hem de dikkatinden kaçmaz. Hakan’ı ikna edemeyen Berrin bir karar verir. Ona göre her şeyi düzeltmenin yolu budur. Ancak bu teklif Hakan’ın iyice öfkelenmesine neden olur. Aylin hala kendine gelememiştir.

Öyle Bir Geçer Zamanki 57. Bölüm Fragmanı izle, Öyle Bir Geçer Zamanki 57. Bölüm Fragmanı, Öyle Bir Geçer Zamanki 57. Bölüm Fragmanı izle, Öyle Bir Geçer Zamanki 57. Bölüm Fragmanı Seyret, Öyle Bir Geçer Zamanki 58. Bölüm Fragmanı izle, Öyle Bir Geçer Zamanki Son Bölüm Fragmanı izle

Cemile profesyonel yardım almaya karar verir. İstenmemesine rağmen Ali Kaptan onlarla birlikte hastaneye gelir. Mete, Nihal’in evlenmesine engellemek olmak için son bir deneme daha yapar ancak bu girişim büyük bir facia ile sonlanır. Hastanede bir anlık boşluktan faydalanan Aylin, Soner’i görmeye gider ve elinde silah vardır.

Öyle Bir Geçer Zamanki 57. Bölüm fragmanı yayınlandığı anda sitemizde yer alacaktır.

Yazar: YuReKTeN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir