Özge Özpirinçci kimdir?

Sosyal medya hesabından paylatığı video ile gündeme oturan Özge Özpirinçci kimdir? Özge Özpirinçci tangalı fotoğrafı resmen olay oldu. İşte Özge Özpirinçci özgeçmişi,sevgilisi ve oynadığı dizi

Özge Özpirinçcinin tangalı paylaşımı tartışma yarattı. aşk Yeniden dizisinin setinde başlayan arkadaşlıkları dostluğa dönüşen Özge Özpirinçci ve Buğra Gülsoy, sevgilileriyle tatile çıktı.

Özge Özpirinçci, Burak Yamantürk, Buğra Gülsoy ve Nilüfer Gürbüz birlikte çıktıkları tatilden keyifli anları sosyal medya hesaplarından paylaşıyor. Özpirinçcinin bi atlayip cikicam cümlesini fazla ciddiye aldıysak zaar notuyla paylaştığı video kısa sürede 370 bin kez görüntülendi.

TAKİPÇİLERİ TARTIŞTI

Instagramın yeni aplikasyonu Boomerang ile çekilen video çok sayıda da yorum aldı. Buğra Gülsoyun sevgilisi Nilüfer Gürbüzün tanga bikinisi Özpirinçcinin takipçileri arasında tartışma çıkardı. Bazıları Gürbüzün tanga bikini tercih etmesini çok avrupai bulurken, bazıları da kimseyi ilgilendirmez diyerek tepki gösterdi.

ÖZGE ÖZPİRİNNÇCİ KİMDİR?

Özge Özpirinçci (d. 1 Nisan 1986, İstanbul), Türk reklam ve dizi oyuncusu. İlkokul ve ortaokulu İstanbulda okudu. Lise eğitiminde AFS programı ile bir yıl Amerika Birleşik Devletlerinde okudu.

Daha sonra Sabancı Üniversitesi Yönetim Bilimleri bölümünden 2008 yılında mezun oldu.Annesi İngilizce öğretmenidir. İlk olarak Cesaretin Var mı Aşka ve Kavak Yelleri dizilerinde oynadı.

Ayrıca Eti Browni ve Algida Cornetto reklamlarında da oynadı.

Şirin yüzü ve sempatik oyunculuğu ile iyi iş çıkaran genç oyuncu Kavak Yelleri dizisinde uçuk kaçık ama bir o kadar da duyarlı kanser hastası bir kız olan Adayı canlandırmaktaydı. Bu dizide beş bölüm oynadı.

Show Tvde yayınlanan duygusal, dram gençlik dizisi Melekler Korusunda İpek Taşkır adlı üniversite öğrencisi bir karakteri başarıyla oynadı. Dizi 73. Bölümü ile son kez ekranlarda görüldü.

Özpirinçci, ayrıca 2010 yılında vizyona giren Zülfü Livanelinin yönettiği Veda filminde Fikriye Hanım karakterini oynamıştır.

Ayrıca 2010 da Show TV kanalında yayınlanan ve 11. Bölümü ile yayınından Kaldırılan Deli Saraylı isimli dizide altı dil bilen Dilruba karakterini canlandırmaktaydı.

Anadolu Kartalları filminde Üstteğmen Ayşe Dinçeri canlandırdı.

ATVde yayınlanan Al Yazmalım dizisinde ise baş rol olan Asiye karakterini oynamıştır ve TRT Okulda yayınlanan Toplu Hayat adlı programda sunuculuk yaptı.

Kayıp filminde de rol almıştır.Aramızda Kalsın adlı dizide Görkem karakterini canlandırmıştır. 2014 yılında çekilen Karışık Kaset filminin başrol oyuncusu İrem karakterini canlandırmıştır.. 2015 yılı Şubat ayında başlayan Aşk Yeniden dizisinde Zeynep karakterini canlandırmaktadır. 29 Kasım 2015 akşamı gerçekleştirilen 42.Altın Kelebek Ödüllerinde En İyi Kadın Komedi Oyuncusu ödülünü kazanmıştır.

12 Nisan 2013 tarihinde engin altan Düzyatan ile nişanlanarak evlilik yolunda ilk adımlarını atmışlardır. 2013 yılında karşılıklı karar vererek ayrılmışlardır

Yazar: YuReKTeN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir