Polis Özel Harekat sözlü mülakat sınav giriş yerleri açıklandı

Polis Özel Harekat sözlü mülakat sınav giriş yerleri açıklandı. Emniyet Genel Müdürlüğü tarafından 10 bin Polis Özel Harekat polisi alımına yönelik 280 bin başvuru işlem gerçekleşti. 25 Şubat itibariyle Polis Özel Harekat sözlü mülakat sınavına giriş yapmaya hak kazanan adaylar www.pa.edu.tr adresinden duyuruldu.

Polis Özel Harekat sözlü mülakat sınav giriş yerleri açıklandı. Emniyet Genel Müdürlüğü tarafından 10 bin özel harekat polisi alımına 280 bin aday başvurdu. Öncelikle fiziki yeterlilik sınavına tabi tutulan adayların daha sonraki süreçte sözlü mülakata alınacağı biliniyordu. Polis Özell Harekat sözlü mülakat tarihleri açıklandı. Sınava girmeye hak kazanan adaylar www.pau.edu.tr adresinden TC kimlik numaraları ile sorgulama işlemini gerçekleştirebilecek. Öte yandan Polis Akademisi Başkanlığı tarafından sınava giriş hakkı kazanan adaylara uyarıda bulunuldu. İşte yapılan o açıklama..

POLİS AKADEMİSİ BAŞKANLIĞINDAN DUYURU!

Özel Harekat Birimlerinde İstihdam Edilmek Üzere 19.Dönem Polis Meslek eğitim Merkezleri (POMEM) Mülakat Giriş Sınavına Katılmaya Hak Kazanan Adayların Sınav Yerleri ile Tarihleri Açıklandı

POLİS ÖZEL HAREKAT SÖZLÜ MÜLAKAT SINAV SONUCUNU SORGULAMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Özel harekat birimlerinde istihdam edilmek üzere 19.Dönem POMEM Giriş Sınavı kapsamında şahsen başvuruları kabul edilip, ön sağlık kontrolü ve fiziki yeterlilik sınavı aşamasında başarılı olarak Mülakat Sınavı aşamasına girmeye hak kazanan adayların Mülakat Sınavına nerede ve hangi tarihte alınacaklarını T.C. kimlik numaraları ve e-devlet kapısı şifreleri ile www.pa.edu.tr internet adresinden sorgu yapmak suretiyle öğreneceklerdir. Ayrıca adaylara posta yolu veya değişik iletişim araçları ile sınav giriş belgesi gönderilmeyecektir. İnternetten yapılan sınav giriş duyurusu tebliğ niteliğindedir.

Adaylar Mülakat Sınavına gelirken “Sınav Giriş Belgesi” ve “Nüfus Cüzdanının” aslını yanlarında getireceklerdir.Ayrıca Sınav Giriş Belgesi üzerinde belirtilen sınav tarihi ile saati ve sınav yerinde hazır bulunacaklardır.

Mülakat Sınavı sonuçları daha sonra ileriki bir tarihte Polis Akademisi Başkanlığının resmi internet sayfası www.pa.edu.tr adresinden adaylara duyurulacaktır. Ayrıca adaylara posta yolu veya değişik iletişim araçları ile sınav sonuç belgesi gönderilmeyecektir. İnternetten yapılan sınav sonuç duyurusu tebliğ niteliğindedir.

Adaylar Sınav Merkezlerine girişte yanlarında cep telefonu, ses ve görüntü kayıt cihazı veya

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tüm hakları saklıdır © 2018 sesli sohbet Seviyeli Sesli Kameralı Chat Sitesi