Dizi Haberleri

PUBG Mobile ve Riot Games arasında Arcane dizisi için yeni işbirliği kuruldu

PUBG Mobile ve Riot Games arasında Arcane dizisi için yeni işbirliği kuruldu PUBG MOBILE 1.7 güncellemesi ile birlikte, League of Legendsin yeni animasyon dizisi Arcaneden karakterler, eşyalar, oyun modları ve konumlar Erangele gelecek.

Dünyanın en popüler oyunlarından bazılarının geliştiricisi ve yayıncısı olan Riot Games, mobil oyun dünyasının popüler yapımlarından PUBG Mobile ile işbirliğine gitti.

PUBG Mobile ve Riot Gamesten İşbirliği
PUBG Mobile ve Riot Gamesin arasındaki işbirliği doğrultusunda 7 Kasımda Netflixte yayınlanacak olan Arcane isimli League of Legends dizisinin temasına sahip bazı içerikler PUBG Mobilea gelecek.

Tencent Games PUBG MOBILE Yayıncılık Başkanı Vincent Wang, “League of Legendsın ilk animasyon serisini kutladığımız Riot Games ortaklığımız için son derece heyecanlıyız. Runeterra, oyun dünyasının en sevilen evrenlerinden biri ve bu sihri PUBG MOBILEa getirirken Arcanein çıkışını desteklemek bizim için inanılmaz bir fırsat.1.7 güncellemesiyle oyuncularımıza daha önce hiç denenmeyen, tamamen yeni oyun özellikleri de dahil olmak üzere bir çok şey hazırladık ve daha fazlasını göstermek için sabırsızlanıyoruz” dedi.

PUBG MOBILE 1.7 güncellemesinin Kasım ortasında piyasaya sürülmesiyle ortaya çıkacak olan PUBG MOBILE x Arcane ortaklığı hakkında daha fazla ayrıntı ilerleyen günlerde paylaşılacak.

Benzer Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir