Teknoloji

Redmi Note 11 Pro ile çekilen ilk örnek fotoğraf yayınlandı

108 megapiksel kameralı Redmi Note 11 Pro ile çekilen ilk örnek fotoğraf yayınlandı Redmi Note 11 ailesinin tanıtımına sadece birkaç gün kaldı. Lansman yaklaşırken Redmi Note 11 Pronun kamera yeteneklerini sergileyen örnek bir fotoğraf karesi paylaşıldı.

Xiaomi yakında tanıtılacak yeni Redmi Note 11 serisinin kamera yeteneklerini gözler önüne seren teaserlar yayınlamaya devam ediyor. Çinli şirket bu kez iki tanıtım posteri ve bir de örnek fotoğraf karesi paylaştı.

Yayınlanan görsellerden ilki Redmi Note 11 Proda 108 megapiksel ana kamera yer alacağını doğruluyor. Diğer görselde ise sensörün 9u 1 arada piksel birleştirme teknolojisine sahip olduğundan bahsedildiğini görüyoruz.

İşte ilk örnek kare
Redmi Note 11 Pro kamerasıyla çekilmiş ilk örnek fotoğraf da gün ışığına çıktı. Düşük ışık koşullarında çekilen kare bir metropolün akşam manzarasını gösteriyor. Akıllı telefonun oldukça başarılı bir çekime imza attığını söylemek gerekir.

Redmi Note 11 serisi akıllı telefonların duyurulacağı lansman etkinliği 28 Ekimde gerçekleşecek. Şirket aynı gün Redmi Watch 2 akıllı saatini ve Redmi Smart Band Pro isimli yeni akıllı bilekliğini de resmi olarak tanıtacak.

Benzer Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir