Ana Sayfa Dizi Fragmanları Şampiyon Dizisi 4. Bölüm Sesli Tanıtımı Seyret Trt1

Şampiyon Dizisi 4. Bölüm Sesli Tanıtımı Seyret Trt1

1
0

Şampiyon 4. Bölüm Fragmanı sesli 3 Ekim 2019 Perşembe trt1 youtube izle

Şampiyon 3. Bölüm özeti

Sunanın başvurusuyla Güneşin devlet korumasına alınması ihtimali gündeme gelmiştir. Sosyal hizmetler yetkilileri ve polisler çocuğun durumunu ve yaşam koşullarını yerinde değerlendirmek için salona geldiklerinde gördükleri manzara karşısında büyük bir şok yaşamışlardır. Fırat elinde silahla, Keremle boğuşurken, Güneşin kilitlendiği odada feryat figan ağlar halde olması, baba-oğul için durumu içinden çıkılmaz bir hale getirmiştir.

Fıratın oğlundan ayrılmaya hiç niyeti yoktur. Fakat zaman ve koşullar aleyhine işlemektedir. Oğlundan ayrılmamak için ona iyi bakabileceğini ispat etmek zorunda olan Fıratın acil olarak paraya ihtiyacı vardır. Çaresiz kalan Fırat, Kadonun da yönlendirmesiyle, Zaferin tüm itirazlarına rağmen yasadışı dövüşlere katılmayı kabul eder. Dövüşü kazanıp, aldığı parayla Güneşi rahat ettirebileceği bir ev tutmak ve koşullarını iyileştirdiğini sosyal hizmetlere ispat etmek isteyen Fırat için, Tansel kötü bir sürpriz hazırlamaktadır. Suna Tanselin tüm oyunlarından bihaber, bir oğlu babadan ayırmak zorunda olmakla, ona daha güvenli ve iyi koşullar sağlamak arasındaki vicdani gitgeli yaşamaktadır. Bu arada, Sunanın telkinleriyle Keremi bokstan ve salonundan uzaklaştırma kararı alır Tansel. Fakat Keremin boksör olmaktan vazgeçmeye niyeti yoktur. Tansel her şeyi çözdüğünü düşündüğü anda, Kerem hiç beklenmedik şaşırtıcı bir hamle yapar.

Fırat bütün bu sıkıntılarla uğraşırken, abisine destek olamadığı, Mücellaya söz geçiremediği için büyük bir pişmanlık yaşayan Serhat, yeğenini ve abisini bir gece de olsa misafir etmek için Mücellayı ikna eder. Serhat yeğenini evine götürürken, kardeşinin samimiyetine güvenen Fırat, Mücellanın alttan alta çevirdiği işlerin farkında değildir. Güneş amcasının evinde beklenmedik bir olay yaşarken Fırat da yasadışı dövüşlerde oğlunu kaybetmemek için hayatının en önemli sınavlarından birini verecektir.

Şampiyon 4. Bölüm Fragmanı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz