Sen Anlat Karadeniz 21. Bölümde gerçek ortaya çıktı

Sen Anlat Karadeniz sezon finali ile dün akşam ekrana geldi. İzleyenleri gözyaşlarına boğan Sen Anlat Karadeniz nefes kesen bir bölüm ile ekrana ara verdi. Nefes, Ceylanın kendi kızı olduğunu öğreniyor.

ATVnin reyting rekortmeni dizisi Sen Anlat Karadenizde gerçek ortaya çıkıyor. Nefes, Ceylan ile ilgili gerçeği öğreniyor. İşte son bölümde yaşananlar.

SEN ANLAT KARADENİZ SEZON FİNALİNDE NELER OLDU?

Karadenize veda etme zamanı gelmiştir. Deli Tahir ruhundan, canından bağlı olduğu memleketine, Nefes ve Yiğitle kalabilmek için hasret kalmaya razıdır. Nefes en başından beri bu fikre karşı çıksa da artık onun da yapabileceği bir şey kalmamıştır.

Ceylan ile Nefesi kavuşturamayan yüreği buruk Tahir, Mustafanın, Vedatın oyunuyla hapse düştüğünü öğrendiğinde her şey arapsaçına döner. Bir yanda dağılma tehlikesiyle karşı karşıya olan, başsız kalmış Kaleliler diğer yandaysa Nefes ve Yiğit vardır. Tahir için tercih yapmak ölümden beterdir.

Bir yandan abisinin suçsuzluğunu ispatlamaya çalışırken diğer yandan kaçıp gittiğini düşündüğü Vedat, en tehlikeli haliyle yanı başındadır. Her şeyini kaybetmiş Vedat için tek bir savaş vardır; olanların suçlusu olarak gördüğü Tahirin canını almak.

Deli Tahir ailesi ve sevdiği kadın arasında tercih yapabilecek midir? Tahir ve Nefes yanı başlarındaki Vedat tehlikesinden kurtulabilecekler midir? Yoksa Tahir ve Nefesin sevda destanı, başladığı gibi Karadenizde mi son bulacaktır?

Güncellenme Tarihi: 15 Haziran 2018 — 00:42

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2008-2018 Tüm Hakları Saklıdır. Frontier Theme