Ana Sayfa Dizi Haberleri Show tv dizisi Meleklerin Aşkı bitiyor mu? Flaş iddia

Show tv dizisi Meleklerin Aşkı bitiyor mu? Flaş iddia

1
0

Show TVnin sevilen dizi Meleklerin Aşkı yayından mı kalkıyor?

Show TV’nin yaz ekranında izleyici ile buluşan dizisi Meleklerin Aşkı için final kararı verildiği iddia ediliyor.

Milliyet yazarı Sina Koloğlu, yazlık dizi olan Meleklerin Aşkı dizisinin reytingde zirvede olduğunu fakat reyting oranının yeterli olmadığı iddialarının olduğunu yazdı.

Koloğlu, “İzlenme oranı total izleyicide 4.84 (son hafta) Yeni sezon için bu oranın bile yeterli olmayacağı iddia ediliyor. Görevini tamamlar, finali yapar” deniliyor. ifadelerini kullandı.

Sina Koloğlu’nun bugünkü yazısından o bölüm:

SHOW TV DİZİYİ NEDEN KALDIRDI?
‘Darısı Başımıza’ final yapıyor. İzlenme oranlarında gün birincisiydi. Peki niye bitiyor? Üç reyting yetmiyor. ‘Bedava ‘’Güldür Güldür Show’ tekrarları da aynı reytingi alıyorsa, niye para verelim?’ diye düşünülmüş olabilir. Bana gelen bilgilerin ana fikri bu Diziyi çeken şirket ‘Erkenci Kuş’u da izleyiciyle buluşturuyor. Yapım, 8.5 reyting alıyor. “Bizim kanalın dizisi niye almıyor?” diye sorulduğunu tahmin ediyorum. Valla bizim ev ahalisi izliyordu ‘Darısı Başımıza’yı… Hiç de fena değildi.

Show TV’nin diğer yazlık dizisi ‘Meleklerin Aşkı’ da gün birincisi oluyor. İzlenme oranı total izleyicide 4.84… (son hafta) Yeni sezon için bu oranın bile yeterli olmayacağı iddia ediliyor. “Görevini tamamlar, finali yapar” deniliyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz