Son 4. Bölüm Fragmanı izle 30 Ocak Pazartesi

Son 4. Bölüm Fragmanı izle ATV ekranlarında yayınlanan Son 4. Bölüm Fragmanı online internetten izle Son 30 Ocak Pazartesi Fragmanı izle

Aslında hiçbir şey göründüğü gibi değildir. Mutlu bir evlilik Birbirine aşık bir karı-koca Çocuklarının üzerine titreyen anne-baba Şüphesiz, yalansız, güven dolu bir ilişki Bir gün tüm hayatınızın aslında koca bir yalandan ibaret olduğu gerçeği yüzünüze bir tokat gibi çarpabilir Üç tip kadın vardır: Eviyle evli olan, çocuğuyla evli olan, kocasıyla evli olan. Aylin ilk günden beri kocasıyla evli olan kadınlardan olmuştu. Evlilikleri boyunca bir gün bile şüphe duymamıştı Selim’den Bir gün bile yalan söyleyebileceğini düşünmemişti, aldatılacağını aklına getirmemişti. Ta ki o güne kadar Bir uçak kazası haberi ile hayatı alt üst olana kadar Onların “Son”u nasıl olacak? Kadrosunda, Erkan Can(Ali), Nehir Erdoğan(Aylin), Yiğit Özşener (Selim), Berrak Tüzünataç (Alev), Engin Altan Düzyatan (Halil), Uğur Polat(Kudret), Ahmet Leventoğlu(Asım), Ülkü Duru (Feride) ve Aylin Aslım’ın(Selen) yer aldığı dizi, Pazartesi günlerinin yeni fenomeni olmaya aday.

Son 3. Bölüm Özeti; Selimin havaalanında karşıladığı çocuk Norveçte tek başına bir mülteci kampındadır, annesi Leyla yanında yoktur. Aylin, Selimin onu gerçekten aldatıp aldatmadığını öğrenmek için Selimin ofisini araştırmaya karar verir ama buldukları onun fikrini değiştirecektir. Belki de araştırması gereken şey Selim’in ofisinde değil geçmişinde gizlidir. Alinin yolu, yıllar önce Feridenin hayatı tehlikedeyken karşılaştığı Nihatla tekrar kesişir, ama bu sefer hayatı tehlikede olan Alinin kendisidir.

Son 4. Bölüm Fragmanı izle, Son 4. Bölüm Fragmanı, Son 4. Bölüm Fragmanı izle, Son 4. Bölüm Fragmanı Seyret, Son 4. Bölüm Fragmanı HD izle, Son 4. Bölüm Fragmanı Full izle, Son 5. Bölüm Fragmanı izle, Son Son Bölüm Fragmanı izle

Ali hayatta kalabilecek mi? Leyla ve çocuğuna yardım eden esrarengiz yaşlı adamın amacı ne? 3. Oyuncak araba kimde? Sonun bu yeni bölümünde de herkesin elinde cevabı olmayan sorular, sorusu olmayan cevaplar var.
Unutmayın yarım hakikat en büyük yalandır!

Son 4. Bölüm fragmanı yayınlandığı anda sitemizde yer alacaktır

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tüm hakları saklıdır © 2018 sesli sohbet YüreğininSesi Arkadaşlık Sitesi