YuregininSesi

Star tv Medcezir Dizisi 61. bölüm yeni fragmanı yayınlandı

Star tv Medcezir Dizisi 61. bölüm yeni fragmanı yayınlandı 20 Şubat Cuma günü içi yeni bölüm ile ekrana gelmeye hazırlanan Medcezir yine gündeme bomba gibi düştü. Heyecan, aşk ve aksiyon dolu sahneleriyle merakla beklenen Medcezir 61. bölüm fragmanı izleyicisiyle buluştu. Dizinin yeni bölüm fragmanında dikkat çeken sahne ise bir silah sesi duyuluyor. İşte Medcezir yeni bölüm fragmanı ve detayları.

Medcezir dizisi geçen bölümde kahramanlarımız 14 Şubat Sevgililer günü nedeniyle aşk ve sürpriz dolu bir hafta geçirmişti. Yaman ile Mert; Mira ve Eylülün hazırladığı define avını çözmeye çalışmıştı. Ancak sakin günler kısa sürdü. 61. bölüm bir kez daha silahların konuşacağı bir bölüm olacak. Peki yeni bölümde neler olacak? Mira ve Yaman yaşanan olaylara karşı nasıl bir tepki gösterecek? Detaylar ve yeni gelişmeler haberimizde…

Başrollerinde Serenay Sarıkaya Çağatay Ulusoy, Hazar Ergüçlü, Taner Ölmez, Barış Falay ve katılan Ertuğrul gibi isimlerin yer aldığı Ay Yapım imzalı Medcezir 61. bölümde Mira, Sude ile Kenanın yaşadığı ilişkiyi öğreniyor. Olayın ortaya çıkmasının ardından Kenan ile Sude buluşuyor. Ancak ikili kavga etmeye başlıyor ve Kenan, Sudeye tokat atıyor. Bunun üzerine olay daha da büyüyor ve Kenan, Sudeyi boğmaya başlıyor. Tam bu sırada bir silah sesi duyuluyor.

Orkun yeni planlar peşinde!

Sevgililer günü yaklaşırken Yaman ve Mert kendilerini heyecanlı bir hazine avının içinde bulurlar. Her etabı ince ince düşünülmüş bu oyun, Mira ve Yamanın tatlı bir iddia içine girmesine neden olur.

Sedefin ani bir kararla seyahate çıkması, evde büyük bir boşluk yaratır. Yaşanan son tartışmadan sonra Denizle olan ilişkisine bir son vermeye karar veren Selim, Denizi karşısında çaresiz bir şekilde gördüğünde bu kararı kolayca uygulayamayacağını anlar.

Yaman ve Mert, Miray ile Eylülün şifrelerinin izini sürerken, Sedeften ve Berenden stratejik destek alırlar. günler geçtikçe küçük oyun büyük bir maceraya dönüşür.

Hale, Sude tarafından köşeye sıkıştırılmasının üzerine, Kenandan da darbe alınca, eski yaraları kanamaya başlar… Çok hırslanan Hale, İkisinden de intikam alabilmek için düşmanıyla ortak olur ve Orkunun kapısını çalar. Miranın Yamanla evleneceğinin düşüncesinden bile rahatsız olan Orkunun eline yeni bir fırsat geçecektir.

Büyük gün geldiğinde Yaman ve Mert bütün şifreleri çözmüş olarak yanlarında sevgilileriyle birlikte büyük hazineye doğru mutlulukla yola çıkarlar. Bu sevgililer günü dördü için de unutulmaz olacaktır.

MEDCEZİR 61. BÖLÜM FRAGMANI İZLE

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright © 2020 Yüreğininsesi olarak 2008 yılından beri seslisohbet hizmeti vermekteyiz.