Survivor Hakanın eşi Gizem Hatipoğlu kimdir?

Gizem Hatipoğlu kimdir? Survivor 2018 yarışmacılarından biri olan Hakan Hatipoğlu Gönüllüler takımında yarışıyor. Survivor 2018de Türkiye ödülünü kazanan Gönüllüler takımından Hakan Hatipoğlu ve eşi Gizem Hatipoğlunun kavuşma sahnesi herkes tarafından ilgiyle izlendi. İşte Survivor Hakanın eşi olan Gizem Hatipoğlu hakkında merak edilen bilgiler.

Survivor 2018in zorlu mücadelesine eşlik eden isimlerden biri olan Hakan Hatipoğlu kazandığı ödül sonrasında eşi Gizem Hatipoğlu ile bir araya geldi. Büyük ilgi gören kavuşma anında Gizem Hatipoğlu, eşi Hakana müjde bir haber de verdi. Karşısında duygu dolu anlar yaşayan Hakan Hatipoğlu ise ne yapacağını şaşırdı. İşte Gizem Hatipoğlu kimdir sorusunun yanıtı.

GİZEM HATİPOĞLU KİMDİR?

1988 tarihinde İstanbulda hayata gözlerini açan Gizem Hatipoğlu, üniversite eğitimini İstanbul Bilgi Üniversitesinin Reklamcılık bölümünde tamamladı. Televizyon dünyasına Acun Ilıcalının sunuculuğunu üstlendiği Var Mısın Yok Musun? adlı yarışma programına katılım sağlayarak atılan Gizem Hatipoğlu, buradan 130 bin TLlik ödülle ayrıldı. Var Mısın Yok Musun yarışma programıyla geniş kitleler tarafından tanınırlık sağlayan Gizem Hatipoğlu, bu yarışmanın ardından Survivor yarışmasında yer aldı. 2011 tarihinde Star TV ekranlarında yayınlanan Star Life adlı magazin programında sunuculuk yapan Hatipoğlu, 2016 tarihinde de Kanal D ekranlarında yayınlanan Ev Gezmesi isimli programın da sunuculuğunda bulunmuştur. Gizem Hatipoğlu, 24 Temmuz 2010 tarihinde aynı yarışmadan tanıştığı Hakan Hatipoğlu ile evlilik gerçekleştirmiştir.

HAKAN HATİPOĞLU KİMDİR?

28 Kasım 1980 Burgazada Istanbul doğumlu, Milli sporcu, oyuncu ve sunucudur. Işık Üniversitesi İşletme Bölümü, Marmara Üniversitesi Yüksek Lisans İşletme Bölümünde eğitimini almıştır. 2011 yılında yarışmada tanıştığı Gizem Hatipoğlu (Akın) ile evlenmiştir. 2010 yılında Survivor Kızlar – Erkeklerde, 2015te ise Survivor All Starda yarıştı. Adada 17 hafta 124 gün kaldıktan sonra yarışmada 6. olmuştur.

Yazar: YuReKTeN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir