Dizi Haberleri

The Book of Boba Fettin ilk fragmanı geldi Video

Disney+ın yeni Star Wars dizisi The Book of Boba Fettin ilk fragmanı geldi Disney Plusın yeni Star Wars dizilerinden birisi olan The Book of Boba Fett dizisinin ilk fragmanı geldi. The Book of Boba Fett, 29 Aralıkta başlayacak.

Bilim kurgu türünün önemli isimlerinden biri olan ancak ne yazık ki son birkaç yıldır hayranlarını hayal kırıklığına uğratan Star Wars markası için geçtiğimiz yıl birçok yeni dizi duyurulmuştu. Bu dizilerden biri de The Mandalorian ile aynı dönemde geçen The Book of Boba Fett dizisiydi. Geçtiğimiz saatlerde de diziden ilk fragman geldi.

The Book of Boba Fett dizisi, 29 Aralıkta Disney+ üzerinden yayınlanacak. Bölümler haftalık olarak yayınlanacak. Dizinin başındaki isimler The Mandalorian dizisindeki isimler ile aynı.

The Book of Boba Fett Fragman

The Book of Boba Fett dizisi yılın geri kalanında göreceğimiz son Star Wars dizisi. The Mandalorian ile aynı dönemde geçecek. The Mandalorian ise önümüzdeki yıl yayınlanacak. The Book of Boba Fettin The Mandalorian 2. sezondan sonrasını anlatması bekleniyor.

Benzer Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir