Dizi FragmanlarıGenel Haberler

Tövbeler Tövbesi 16. Bölüm Fragmanı izle

Tövbeler Tövbesi 16. Bölüm Fragmanı izle Tövbeler Tövbesi 16. Bölüm izle Tövbeler Tövbesi 16. Bölüm Fragmanı izle Tövbeler Tövbesi 16. Bölüm izle Tövbeler Tövbesi Son Yeni Bölüm Fragmanı izle Seyret

Hayatları ayrı, dertleri aynı insanların yan yana saf tuttuğu Garipler Mahallesi’nde ailesiyle yaşayan garson Mahir, çalıştığı gece kulübünden bir müşterinin kafasında şişe kırdığı için kovulur. Bir tesadüf eseri, gelinlikler içinde uçurumdan kendini atmaya kalkan bir kızı kurtarır. Kurtardığı kız, onu kovan patronunun kızı Pelin’dir.. Pelin neredeyse takıntı haline getirdiği bir aşkla Mahir’i sevmeye başlar. Ama Mahir mahalleden Fidan’la nişanlıdır ve nişanlısını da çok sevmektedir. Mahir şimdi çetin bir imtihanla karşı karşıyadır; ya sevdiği ve nişanlı olduğu Fidan’la evlenecek, ya da kaderinin ona çizdiği yoldan gidip zenginliği ve Pelini tercih edecektir. TÖVBELER TÖVBESİ’nde içimizden herhangi bir insanın derdini, acısını, sevincini bulacak ve dillerden düşmeyen nefis şarkılarıyla tekrar tekrar izlemek isteyeceksiniz..

Tövbeler Tövbesi 15. BÖLÜM ÖZETİ

Oktay, Fidan’a kendini anlatmayı başarmıştır. Sıra Fidan’a arkadaşlık teklif etmeye gelir. Bu teklif özel ve unutulmaz olmalıdır. Bu konuda Oktay’ın en büyük yardımcıları Süreyya ve Rıfkı olacaktır. Bu arada Pelin ve Mahir ayrılan bir çifti barıştırmak için çöpçatanlık yapmak zorunda kalırlar. Ancak onları barıştırmaya çalışırken kendi anlaşmazlıkları su yüzüne çıkar. Zahide’nin adaklık koyunu ise Nuri’nin başına bela olur.

Tövbeler Tövbesi 16. Bölüm Fragmanı izle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu