Ana Sayfa Dizi Fragmanları Tövbeler Tövbesi 8. Bölüm Fragmanı izle

Tövbeler Tövbesi 8. Bölüm Fragmanı izle

0
0

Tövbeler Tövbesi 8. Bölüm izle Tövbeler Tövbesi 8. Bölüm Fragmanı izle Tövbeler Tövbesi 8. Bölüm izle Tövbeler Tövbesi 8. Bölüm Fragmanı izle Tövbeler Tövbesi Son Bölüm izle

Hayatları ayrı, dertleri aynı insanların yan yana saf tuttuğu Garipler Mahallesi’nde ailesiyle yaşayan garson Mahir, çalıştığı gece kulübünden bir müşterinin kafasında şişe kırdığı için kovulur. Bir tesadüf eseri, gelinlikler içinde uçurumdan kendini atmaya kalkan bir kızı kurtarır. Kurtardığı kız, onu kovan patronunun kızı Pelin’dir.. Pelin neredeyse takıntı haline getirdiği bir aşkla Mahir’i sevmeye başlar. Ama Mahir mahalleden Fidan’la nişanlıdır ve nişanlısını da çok sevmektedir. Mahir şimdi çetin bir imtihanla karşı karşıyadır; ya sevdiği ve nişanlı olduğu Fidan’la evlenecek, ya da kaderinin ona çizdiği yoldan gidip zenginliği ve Pelini tercih edecektir. TÖVBELER TÖVBESİ’nde içimizden herhangi bir insanın derdini, acısını, sevincini bulacak ve dillerden düşmeyen nefis şarkılarıyla tekrar tekrar izlemek isteyeceksiniz..

Tövbeler Tövbesi 7. BÖLÜM ÖZETİ

Pelin’in gönderdiği fotoğraflar Fidan’ın eline geçer. Mahir durumu Fidan’a izah etmeye çalışsa da başaramaz. Ailelerin de işin içine girmesiyle Fidan ve Mahir’in ilişkisi arapsaçına döner. Bunların üzerine bir de Pelin ve Fidan’ın beklenmedik karşılaşması gerilimi iyice arttırır. Pelin neye uğradığını şaşırır. Oktay Berk ise Fidan’ı elde etmek için basit numaraların yetmeyeceğinin farkına varır. Fidan’la arkadaş olmak için çaba harcamaya başlar. Fakat yine hileye başvurarak..

Tövbeler Tövbesi 8. Bölüm Fragmanı izle

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz