Tövbeler Tövbesi 9. Bölüm Fragmanı izle

Tövbeler Tövbesi 9. Bölüm izle Tövbeler Tövbesi 9. Bölüm Fragmanı izle Tövbeler Tövbesi 9. Bölüm izle Tövbeler Tövbesi 9. Bölüm Fragmanı izle Tövbeler Tövbesi Son Bölüm Fragmanı izle

Tövbeler Tövbesi 9. Bölüm Fragmanı yayınlandığı anda sitemizde yer alacaktır.

Hayatları ayrı, dertleri aynı insanların yan yana saf tuttuğu Garipler Mahallesi’nde ailesiyle yaşayan garson Mahir, çalıştığı gece kulübünden bir müşterinin kafasında şişe kırdığı için kovulur. Bir tesadüf eseri, gelinlikler içinde uçurumdan kendini atmaya kalkan bir kızı kurtarır. Kurtardığı kız, onu kovan patronunun kızı Pelin’dir.. Pelin neredeyse takıntı haline getirdiği bir aşkla Mahir’i sevmeye başlar. Ama Mahir mahalleden Fidan’la nişanlıdır ve nişanlısını da çok sevmektedir. Mahir şimdi çetin bir imtihanla karşı karşıyadır; ya sevdiği ve nişanlı olduğu Fidan’la evlenecek, ya da kaderinin ona çizdiği yoldan gidip zenginliği ve Pelini tercih edecektir. TÖVBELER TÖVBESİ’nde içimizden herhangi bir insanın derdini, acısını, sevincini bulacak ve dillerden düşmeyen nefis şarkılarıyla tekrar tekrar izlemek isteyeceksiniz..

Tövbeler Tövbesi 8. BÖLÜM ÖZETİ

Fidan’ın Pelin’i dövmesine Mahir’in tepkisi sert olur. Pelin olayın şokunu atlatamaz ve en büyük desteği annesi Gencay Hanım’dan alır.

Fidan, Mahir’in burnunu sürtmeye kararlıdır ve yaptıklarıyla giderek Mahir’i usandırmaktadır. Tüm bunların üstüne Mahir, Fidan’ın bir yalanını öğrenir. Öte yandan Oktay, Hayriye’den aldığı bilgilerle Fidan’la olan arkadaşlığını iyice ilerletir. Fakat gerçek kimliğini saklamak onun için iyice sorun olmaya başlar.

Tövbeler Tövbesi 9. Bölüm Fragmanı izle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2008-2018 Tüm Hakları Saklıdır. YüreğininSesi.CoM görüntülü sesli chat kameralı sesli sohbet sitesi