Ver Elini Aşk Fragmanı 3. yeni bölümde heyecan dorukta Video

Ekranların yeni dizisi Ver Elini Aşk 3. yeni bölüm fragmanları yayınlandı. Perşembe akşamları ekrana gelen Ver Elini Aşk dizisi yeni bölümde Emin Ağa, Kaana bir oyun oynamaya karar verir. Kaan dedesine gerçeği söylerken sürpriz bir oyunun içinde kendini bulur. Ver Elini Aşk 3. yeni bölümüyle bu akşam Kanal Dde.

Emin Ağa sevinçten yerinde duramıyor! Emin Ağanın Kaan ve Ayperiye özel bir isteği daha var!

Ayperi, Emin Ağanın köye dönüşüne üzülürken, Emin Ağa tarafında işler çok farklıdır. Kaan, çocuğu hakkındaki gerçeği anlatmayı düşünür. Emin Ağanın, torunu Sue Ellenın ne kadar hızlı olduğunu merak etmesiyle 3 bebek daha isteği olacaktır. Kaanı terleten günler bundan sonra başlayacaktır. Kaan, Emin Ağayı kandırmaya devam edebielcek mi?

Lalin ve Oğuz arasındaki tatlı atışmalar devam eder. Oğuz, Kaan ile kız kardeşi hakkında konuşabilecek mi?

Emin Ağa ne yaptı, etti Kaanı Antepe getirmeyi başardı!

Emin Ağa ve Kaan yüzleşmesi, Emin Ağanın kalp krizi oyunu ile sonuca ulaştı. İnatçı Kaanı ağına düşüren Emin Ağa böylece isteğine kavuşmuş oldu. Ayperi de saflığını kurbanı olarak başka bir oyunun daha içine çekilmiş oldu.

Lalin ve Oğuz da enteresan kavuşmalarından birini daha yaşıyorlar. Bu sefer mekan içi saman dolu ahır. Üstleri başları saman olmuş bir şekilde yakalanan ikili durumu nasıl açıklayacaklar, izleyip göreceğiz.

Mesut ise, sonunda Kiraza ulaşır. Kiraz bu yapışkan kişilikten kurtulabilmek için her şeyi yapar.

VER ELİNİ AŞK 3. BÖLÜM ÖZETİ

Emin Ağa, Kaan ve Ayperi ile ilgili bir plan kurar ve hemen uygulamaya koyulur!

Kaanla, Ayperi arasında geçen kavga Kaan’ın, Ayperi’yi işten kovması ile sonuçlanmış ve ikisi de ayrı ayrı yollara savrulmuştur. Her ne kadar Ayperiye çok kızgın olsa da Kaan’ın vicdanı onun sokakta kalmasına razı gelmez.

Diğer tarafta gerçeklerin farkına varan Emin Ağa, Kaan ve Ayperi ile ilgili bir plan kurar ve hemen uygulamaya koyulur. Emin Ağa’nın tuzağına düşen Kaan, Ayperi’yi ikna etme yolları arar. Diğer yandan Ayperiden ablası Kiraz ile ilgili gerçekleri öğrenen Mesut, yaşadığı tesadüf ile Ayperi’ye unutamayacağı bir sürpriz yaşatır.

Ver Elini Aşk 3. Bölüm 21 Eylül Perşembe akşamı saat 20.00de Kanal Dde!

VER ELİNİ AŞK 3. BÖLÜM FRAGMAN 1

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2008-2018 Tüm Hakları Saklıdır. YüreğininSesi.CoM görüntülü seslichat kameralı seslisohbet sitesi