Üç Kız Kardeş

Üç Kız Kardeş Dizisi 22. Bölüm Tanıtımı Neler yaşanacak

Üç Kız Kardeş 22. Bölüm Fragmanı izle Üç Kız Kardeş Son Bölüm Fragmanı özeti Üç Kız Kardeş Dizisi 22. Bölüm Tanıtımı merak konusu oldu

Üç Kız Kardeş 21. Bölüm özeti Kanal D’nin, yapımını Süreç Film, yapımcılığını Ali Gündoğdu ve İnci Gündoğdu’nun üstlendiği, İclal Aydın’ın satış rekorları kıran aynı isimli romanından uyarlanan dizisi Üç Kız Kardeş, yeni bölümü ile ekrana geliyor. Aile ve kardeşlik bağlarını anlatan, samimi ve sıcak aile öyküsü ile izleyicinin büyük beğenisini kazanan Üç Kız Kardeş’in yeni bölümünün özeti şöyle;
ine’nin giderek artan lohusa depresyonu Kiraz bebeğe zarar verecek boyuta gelir. Rüçhan, Mine’nin tüm hareketlerini kontrol altında tutmaya çalışırken hamileliğinin ilk günlerinde olan Türkan, Mine’ye anlayışla yaklaşır. Özer, Nesrin Hanımın Somer ve Mine ilişkisine tepkisini haklı bulur ve Nesrin’le konuşmaya giderek daha yapıcı olmaları gerektiğini anlatır. Aileler bir arada yemek yemeğe ve torunlarının doğumunu kutlamaya karar verir.

Somer, eşi Türkan’a hamilelik hediyesi olarak muazzam bir hediye alır. Türkan’ın hamileliğini aile içinde saklamaya karar verirler. Türkan’ın niyeti Rüçhan’ın yanına yerleşmeden kendi evlerine taşınmaktır. Rüçhan’ın planı ise Mine’yi evden gönderip Türkan ve Somer’le birlikte yaşamaktır.

Derya, Hakan’ın gidişinin ardından yaşadığı üzüntüyü kız kardeşleri ve Serdar’ın varlığıyla atlatır. Serdar’ın üniversiteye gitme vakti yaklaştıkça Dönüş ve Serdar arasındaki ayrılık telaşıyla birlikte aşk duygusu da artar. Sadık, kardeşi Fatih’in Derya’yla konuşup Derya’ya babası olduğunu söylediğini öğrenir.

Mine, Somer ve Türkan’ın evinden ayrılacak mı? Rüçhan, istediği gibi Türkan’ı kendi evinde tutabilecek mi? Somer ve Türkan, yeni doğacak bebeklerinin mutluluğunu yaşayabilecek mi?

Üç Kız Kardeş her salı akşamı Kanal D’de

Üç Kız Kardeş 22. Bölüm Fragmanı izle

alternatif fragmanlar: üç kız kardeş 22 bölüm fragmanı

Benzer Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir