Ufak Tefek Cinayetler 28. bölüm fragmanı Merveyi bir kabus bekliyor

Ufak Tefek Cinayetler 28. bölüm fragmanı Merveyi bir kabus bekliyor Ufak Tefek Cinayetler 28. bölüm fragmanı izleyenleri meraklandırdı. STAR TVnin büyük ilgiyle izlenen dizisi Ufak Tefek Cinayetler yeni bölümü heyecan dolu. Ufak Tefek Cinayetler 28. yeni bölümünde Merveyi bir kâbus bekliyor.

Salı akşamları izleyicisini ekrana kilitleyen Ufak Tefek Cinayetler yeni bölümde heyecan dorukta. Ufak Tefek Cinayetler 28. yeni bölümüyle yarın akşam 20.00de STAR TVde.

UFAK TEFEK CİNAYETLER 28. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Merve bir kâbusa uyanıyor. Bir yanda Oyanın öldüğü haberi. Diğer yanda Oya için aşk acısı çeken Serhan. Bakalım, Merve bu kâbusun içinden çıkabilecek mi yoksa her şey daha kötüleşip bir karabasana mı dönüşecek? Oyanın dünyası aldığı bir haberle aydınlanıyor ama onun önce karanlıkla hesabını kapatması lazım. Oya artık duracak gibi değil. Dinamitleri patlata patlata gidiyor. Kocaman bir intikam yürüyüşü başladı. Ve cinayete doğru gidiliyor artık.. Yeni gelen bilgiler ışığında, Başkomiser Kemal ise şu soruyu sorarken buluyor kendini: Ya asıl suçlu, en az şüphelendiğimiz kişiyse?

UFAK TEFEK CİNAYETLER 28. BÖLÜM FRAGMAN

UFAK TEFEK CİNAYETLER SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Merve saldırısına devam ediyor. Oya ise dişli, o kadar kolay yıkılacak gibi değil; Serhanla ilişkileri sandığından da güçlü. Pek çok savaştan yine birbirlerini seçerek çıkıyorlar. Oya, olup bitenin Mervenin oyunu olduğunu anlayacak mı? Elif, Oyadan istediğini alabilecek mi? Kemal başkomiser adım adım sona yaklaşıyor artık; şüphelilerle görüşmek için izin çıkarttırıyor! Derya bile onlarla nihayet karşılaşacağı için heyecanlı!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tüm hakları saklıdır © 2018 sesli sohbet Seviyeli Sesli Kameralı Chat Sitesi