Umut Işığım Filmini Full izle

Umut Işığım Film Fragmanı izle, Umut Işığım Full izle, Umut Işığım Filmi izle, Umut Işığım Filmi Full izle, Umut Işığım Filmini Seyret

Özet & detaylar Eski bir tarih öğretmeni olan Pat Salitano (Bradley Cooper), yaşamında değer verdiği her şeyi bir günde yitirmiş bir adamdır.

yaşadığı ciddi bir travma sonrası patlar ve ardından mahkeme kararı ile 8 ay rehabilitasyon merkezinde tedavi görür. Çıktıktan sonra hayatını düzene koymak şartıyla ailesinin evine geri yerleşen Patin yegane amacı düzgün bir adam olup, işini geri almak ve karısı Vickyyi bu sayede geri kazanmaktır.
Fakat durum Pat için sandığından daha zor olacaktır. B

ir yemekte, aile dostu Tiffany ile karşılaşan Pat, genç kadınla eski eşine ulaşmak amacıyla yakınlaşır. Bir iyilik karşılığı Pate yardım teklif eden Tiffany, her ikisi içinde umut ışığı olacak yeni bir kapı açacaktır…

Uyarlama senaryosunu ve yönetmenliğini David O. Russellın üstlendiği film dram ve komedinin iç içe geçtiği bir film. Dünya prömiyerini 2012 Toronto Film Festivalinde yapan film, gösterildiği her festivalde seyirci ve eleştirmenlerden yüksek not alan favori bir yapım.

Yazar: YuReKTeN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir