Aşk-ı Roman dizisinin ne zaman başlayacağı belli oldu Video

Yıllar önce Melek Baykal, Çağla Şikel, Alişan, Müjdat Gezen, Özkan Uğur, Zeki Alasya, Aylin Kabasakal gibi isimlerin başrolde yer aldığı efsane dizilerden Cennet Mahallesi yeni versiyonu ile ekranlara dönüyor. Dizinin adı ve oyuncuları değişti, Aşk-ı Roman oldu. Dizinin yayınlanacağı tarih ise belli oldu. İşte oyuncu kadrosu ve diziyle ilgili detaylı bilgiler..

Yeni bir dizi, yeni bir kanal!

Yıllar önce herkesin bağımlısı olduğu Cennet Mahallesi dizisi başka versiyonda başka oyuncularla geri dönüyor. aşk-ı Roman adıyla TV 8 ekranlarında 21 Ağustostan itibaren haftaiçi her akşam 19.45te izleyebileceğimiz dizinin oyuncu kadrosu da bir hayli konuşuldu. Mahallede yaşayan iki gencin aşk hikayesinin anlatıldığı dizi yine bilinen bir senaryoya öncülük yapıyor.

Cennet Mahallesinin yerini tutar mı tutmaz mi bilinmez ama Aşk-ı Roman da beğenilerek izlenileceğe benziyor. Dizinin yayınlanmasına az bir süre kala heyecan dorukta!

Solmaz, Kaan, Nurullah, Gürkan ve daha niceleri… Aşk-ı Roman 21 Ağustostan itibaren haftaiçi her akşam 19.45te TV 8de

AŞK-I ROMAN İLK BÖLÜM FRAGMAN

AŞK-I ROMAN OYUNCU KADROSU

SOLMAZ ÇİROS

19 yaşında olmaz Solmaz Çiros İzmir doğumludur. Bir roman kızı olan Solmaz oynamayı çok seven, neşeli, güler yüzlü bir kızdır. Hayatında evlilik yaşamayan Solmaz evlilik programına katılmış ve hayat arkadaşını aramıştır. Solmaz Çiros 1.70 boyunda ve 1.55 kilodadır.

KAAN GÜVENİLİR

Evleneceksen Gel programının en karizmatik damat adaylarından Kaan 27 yaşındadır. Kaan 1.84 boyunda ve 78 kilodadır. Tekstille iglilenmekte, merter de kendi iş yeri olan, daha önce hiç evlilik yaşamamış, bakımlı ve yakışıklılığı ile herkesin dikkatini çeken Kaan, anne ve babasından ayrılmış 10 kardeşten sadece biridir.

Yazar: YuReKTeN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir