Bu Sayılmaz 2. bölümde Armağan pişman oldu Video

FOXun komedi dalında yeni dizilerinden Bu Sayılmaz 2. yeni bölümüyle bu akşam ekranlara gelecek. Bu Sayılmaz 2. bölümde Armağan, kız kardeşi Biricikin istendiği geceyi mahvettiği için pişmandır. Armağanın bu zor sınavda yapacakları ise bu akşamki yeni bölümde belli olacak.

FOX TVde bu akşam saat 20.00de Bu Sayılmaz ekranlara gelecek. Sitcom tarzında olan dizi geçen hafta ilk bölümüyle beklenen düzeyde beğeni almasa da yine de izleyiciyi kendine bağlamayı başardı. Yeni bölümüyle bu akşam ekranlara gelecek dizide ise Armağan, kardeşinin istendiği geceyi mahvettiği için bin pişman oldu. Olayı düzeltmeye çalışırken daha da beter hale getiren Armağan için zor bir dönem başlıyor. Çözüm üretmezse aileyi kaybedebilir.

BU SAYILMAZ 2. BÖLÜM ÖZETİ

Armağan, kız kardeşi Biricikin istendiği geceyi mahvettiği için pişmandır. Bunu telafi etmek için Cengiz abisiyle bir plan yapar. Kız kardeşini istemekten vazgeçen zengin ailenin gönlünü almaya çalışırlar. Fakat Armağanın belalısı Küçük Semiha bu planı duyup, yanlış anlar. Armağana kız isteneceğini düşünür ve bütün öfkesiyle harekete geçer. Armağan’ı bu zor sınavında büyük bir sürpriz beklemektedir.

Bu Sayılmaz yeni bölümüyle Çarşamba 20.0de FOXta!

BU SAYILMAZ 2. BÖLÜM FRAGMAN

Yazar: YuReKTeN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir