Dizi Fragmanları

Bu Sayılmaz 3. bölümde Çırağan evi terk ediyor Video

Bu Sayılmaz 3. yeni bölümüyle bu akşam ekranlarda olacak. Sitcom tadında yapılan Bu Sayılmaz seyirciyi yine güldürme peşinde! Armağan aşık oluyor. Aşkını bulmak isterken tam karşısında mahallede çıkıveriyor! Çırağan ise ailesinin onu Biricik ile evlendirmemesi üzerine evden kaçıyor. Biricike sığınan Çırağanı evde gören ağabey Armağan bakın ikisine neler yapacak..

Bu Sayılmaz FOX ekranlarında komedi dalında yayınlanan bir dizi. Amacı sadece insanları güldürmek, güldürürken de düşündürmek. Henüz yeni başlamış olmasına rağmen belli bir izleyici kitlesine de ulaşmış durumda. Bu Sayılmaz 3. bölümüyle bu akşam FOXta.

BU SAYILMAZ 3. BÖLÜM ÖZETİ

Armağan, maskeli baloda karşılaştığı Susana ilk görüşte aşık olmuştur. Onu nasıl bulacağını düşünürken Susan mahallede karşısına çıkıverir.

Çırağan, ailesinin Biricikle evlenmesine izin vermeyeceğini anlayınca evi terk eder ve Meleklere yerleşir ama bu durumu Armağandan saklamak gerekecektir.

Cenap ve İlayda, Çırağan için bir gelin adayı ararlar.

Armağan, Susan’ın gözüne girmek için uğraşırken Küçük Semiha da onların bir araya gelmemesi için elinden geleni yapar.

Zeynel, oyları azalan Azimet’e kendisine bir ‘First Lady’ bulmasını önerir. Azimet hemen araştırmaya başlar…

BU SAYILMAZ 3. BÖLÜM FRAGMAN

BU SAYILMAZ SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Armağan, kız kardeşi Biricikin istendiği geceyi mahvettiği için pişmandır. Bunu telafi etmek için Cengiz abisiyle bir plan yapar. Kız kardeşini istemekten vazgeçen zengin ailenin gönlünü almaya çalışırlar. Fakat Armağan’ın belalısı Küçük Semiha bu planı duyup, yanlış anlar. Armağan’a kız isteneceğini düşünür ve bütün öfkesiyle harekete geçer. Armağan’ı bu zor sınavında büyük bir sürpriz beklemektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu