WhatsApp
WhatsApp

Dünya çapında milyonlarca kullanıcıya ev sahipliği yapan Whatsapp, kullanıcı deneyimini arttıracak yeni özellikler üzerinde çalışmaya devam ediyor. Hatırlayacak olursak 2023 yılında platforma eklenecek yeni özellikler haberimizde bu yeni gelişmelerden bazılarına değinmiştik. Şimdi de platformun Saklanan Mesajlar adında yeni bir özellik üzerinde çalıştığı ortaya çıktı.
Kaybolan mesajlar artık saklanabilecek

Bilindiği üzere Whatsapp, kısa süre önce kullanıcıların sohbet içerisinde kullanabileceği ve süre sonunda otomatik olarak sona eren veya kaybolan mesajlar özelliğini kullanıma sundu. Saklanan Mesajlar ise, bu özellik üzerinde daha fazla kontrol imkanı sunacak. Böylece kullanıcılar, seçilen bir mesajı sohbet içerisinde sabitleyebilecek ve istedikleri zaman kaldırma seçeneğine sahip olacak. Ayrıca yeni özelllik sayesinde kaybolan mesajın süresi dolmuş olsa bile görmek mümkün olacak.

Whatsapp, Saklanan Mesajlar özelliğine kavuşuyor: İşte detaylar

Paylaşılan ekran görüntüsüne bakıldığında, sabitlenen mesajın yanında yer alan işaretin Instagram’ın Kaydedilenler simgesi ile benzer olduğunu söyleyebiliriz. Yeni özelliğin geliştirme aşamasında olması sebebiyle, ne zaman veya nasıl kullanılacağını dair bilgiler henüz bilinmiyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz