Yargı

Yargı Dizisi 16. Bölüm Fragmanı 16 Ocak 2022 Pazar

Yargı 16. Bölüm Fragmanı izle Yargı Yeni Bölüm Son Fragmanı Seyret kanald Yargı Dizisi 16. Bölüm Fragmanı 16 Ocak 2022 Pazar

Yargı 15. Bölüm özeti Ceylin, cinayet şüphelisi olarak cezaevine giriyor! 9 Ocak Pazar günü yayınlanan Yargının 15. yeni bölümünde neler oldu? Yargı 15. bölümüyle HD kalitede Kanal Dde! Yargının 15. bölümü izleyiciler tarafından merakla bekleniyor. Yargı heyecanla beklenen 15. Bölümünde yaşanan olaylara ve yeni bölüm, TV yayınından hemen sonra tek part ve HD kalitede burada! Yargı 15. Bölümde neler yaşandı? Yargı 15. Bölüm full izle! Yargı dizisi 15. Bölümde neler oldu? Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Denizin başrollerini paylaştığı Yargı dizisi full bölümleriyle Kanal Dde

Yargının 9 Ocak Pazar günü yayınlanan 15. Bölümde Ceylin, cezaevine girerken Ilgaz, şok bir karar alıyor!

Ceylinin tutuklu yargılanma kararı Ilgazda ve Erguvan ailesinde şok etkisi yaratmıştır. Ilgaz hala Ceylinin suçsuz olduğuna inansa da Ceylin bir türlü parçalarını kafasında birleştiremediği anlar konusunda büyük kararsızlık ve tutarsızlıklar yaşamaktadır.

Yekta Tilmen, oğlu Enginin ölümüyle birlikte tüm gücünü seferber ederek apaçık bir savaş ilanında bulunmak üzeredir. Engin üzerinden çıkarılan bu adalet savaşı yeni ortaklıklar ile birlikte pek çok sürpriz cepheleşmenin de habercisidir.

Duyguları ile adalet arasında sıkışıp kalan Ilgaz, bu ikileminin yanı sıra artık yeni bir sorun ile de boğuşmak zorundadır. Ceylini kurtarmak için tam gaz giden gerçek suçluyu bulma arayışı onu hayatında hiç daha önce karşılaşmadığı bir konumda bırakacaktır.

Yargı yeni bölümleri ile her pazar akşamı saat 20.00’de Kanal D’de

Yargı 16. Bölüm Fragmanı

Diğer Dizi Fragmanları

Arka Sokaklar Fragman

Yasak Elma Fragman

Gönül Dağı Fragman

Kaderimin Oyunu Fragman

Sadakatsiz Fragman

Kuruluş Osman Fragman

Benzer Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir