Yasak Elma

Yasak Elma 154. Bölüm Tanıtımı Neler Yaşanacak

Yasak Elma 154. Bölüm Fragmanı izle Yasak Elma 154. Bölüm Fragmanı seyret Yasak Elma 154. Bölüm Tanıtımı Neler Yaşanacak

Yasak Elma 153. Bölüm özeti Yıldız ve Doğan yakınlaşmaya başlarlar. Yıldız bir karar vermek zorundadır.

Ender ise Engin’le yakınlaşma çabasındadır. Ne yazık ki, Engin’in Yıldız’a olan ilgisi çok büyük yanlış anlamalara yol açacaktır.

HİKAYE
Hasan Ali’nin evinde yaşanan patlamanın üstünden altı ay geçmiştir. Patlama sonrasında Ender ve Yıldız yaralı kurtulurken, Hasan Ali vefat eder. Yapılan soruşturmanın ardından bombalamayı Hasan Ali’nin hasımlarının yaptığı anlaşılır ve dava kapanır.

Babasının ani ölümü yüzünden bunalıma giren Çağatay’ın Yıldız’la arası oldukça kötüdür. Yıldız, kocasıyla arasını düzeltmek için elinden geleni yapar.

Bu sırada yan yalıya genç, güzel ve cemiyetin yeni gözdesi olan Kumru Yıldırım taşınmıştır. Kumru, Doğan Yıldırım adlı ünlü iş adamının tek kızıdır. Doğan kızını el bebek gül bebek büyütmüş ve bir hayli şımartmıştır. Yurt dışındaki eğitimini tamamlayan Kumru İstanbul’a döner dönmez, babasının sahibi olduğu yalıya yerleşir.

Kumru oldukça güzel, modern, pervasız ve özgüvenlidir. Babasının imkanları, kendi fiziki özellikleri, eğitimi ve alt yapısı sayesinde kimseye müdanası olmayan bir kadındır.
Yıldız sürekli sosyete ve moda dergilerine kapak olan Kumru’yu kendine rol model olarak benimser.

Zehra Amerika’ya yerleşmiştir. Ender ise patlama sonrası iyileştikten sonra Kaya’yla birlikte Londra’ya taşınır. Beraberlikleri bir süre çok mutlu ilerlese de, zamanla monotonlaşmaya başlar. Ender, Londra’da sıradan bir kadın olmaktan mutlu değildir. Uzun süren tartışmalar sonrası çift yollarını ayırmaya karar verir. Hasan Ali’nin ölümü sonrası Çağatay yaşadığı bunalımın da etkisiyle işlerle ilgilenmemiş ve şirket kötü duruma düşmüştür.
Ender Kaya’dan ayrılıp İstanbul’a geri dönerken en büyük motivasyonu şirketteki işine geri dönmek ve sallantıda olan holdingin durumunu toparlamaktır.

Ender İstanbul’ daki hayatına hızlı bir dönüş yaparken, Yıldız da Çağatay’ı yeniden kazanma telaşındadır.

KÜNYE
YAPIM: MEDYAPIM
YAPIMCI: FATİH AKSOY
YÖNETMEN: ECE ERDEK KOÇOĞLU
ÖYKÜ & SENARYO: MELİS CİVELEK – ZEYNEP GÜR
UYGULAYICI YAPIMCI: ŞELALE BASKICI

Yıldız Yıldırım
EDA ECE
Yıldız Çağatay’ın ihanetini öğrendikten sonra bir değişim içine girer. Her zaman Ender’den akıl alan ve onun yönlendirmeleri sayesinde bir takım işleri halleden Yıldız yerine kendi kararlarını alıp uygulayan ve yaptığı planlarla herkesi şaşırtan biri olur.

Eda Ece
20 Haziran 1990’da İstanbul’da doğmuştur. Şişli Terakki Lisesi ve ardından İstanbul Bilgi Üniversitesi Psikoloji Bölümünü bitirdikten sonra, Sanat Tarihi üzerine ders aldı ve bir galeride çalışmaya başladı. Ayrıca okul yıllarında tiyatro kollarına üye olan ve oyunlarda görev alan Eda Ece, bir gün oynamış olduğu bir tiyatro oyununda menajer Tümay Özokur’un dikkati çekerek oyunculuk teklifleri almıştır.

Eda Ece’nin Oynadığı Diziler

Yasak Elma / Yıldız / 2018
Ali Ekber Cevahir / Eda / 2017
İlişki Durumu: Karışık / Elif / 2015
Beni Böyle Sev / Zeyno / 2013-2014
Pis Yedili / Günçiçek / 2011-2013
Aşkın Mucizeleri / 2004
Mihriban / 2002

Eda Ece’nin Oynadığı Filmler

Deliha 2 / 2018
Yol Arkadaşım / Aysun / 2017
Salur Kazan: Zoraki Kahraman / 2017
Mahrumlar / Ela / 2016
Kocan Kadar Konuş: Diriliş / Ceren / 2016
Görümce / Deniz / 2016
Deli Dumrul / 2016
Kocan Kadar Konuş / Ceren / 2015
Kızım İçin / Tuba / 2013
Mahpeyker Kösem Sultan / 2010

Yasak Elma Yeni Bölüm Fragmanı

Alternatif link: Yasak Elma 154 Bölüm Fragmanı

Benzer Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir