Yeni Gelin 49. bölüm fragmanlarında kahkaha tufanı

Show TV ekranında yayınlanan sevilen romantik komedi dizisi Yeni Gelin 49. yeni bölüm fragmanları yayınlandı. Cumartesi akşamları ekrana gelen Yeni Gelin dizisinde bu hafta Nazgül ve Kağanın yeni doğan bebekleri için isim yarışması düzenleniyor. Eğlenceli dakikaların yaşanacağı Yeni Gelin 49. bölümü ile bu akşam ekrana gelecek.

Ekranların sevlen romantik komedi dizileri arasında yer alan Yeni Gelin dizisi 49. bölüm fragmanları yayınlandı. Cumartesi akşamları ekrana gelen Yeni Gelin dizisinde her hafta olduğu gibi bu haftada kahkaha tufanı kaldığı yerden devam ediyor. Yeni Gelin 49 bölümde Nazgül ve Kağanın yeni doğan çocuklarına isim bulmak için yarışma düzenleniyor.

YENİ GELİN 49. YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Yeni Gelin 49. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Bozokların, Nazgül ve Kağanın yeni doğan bebekleri için isim yarışına girdiği, kaynanaların konağa yeni bir gelin bulmaya çalıştığı tanıtımda ses yarışması tüm hızıyla devam ediyor.

Baranın konağına giren fareyi yakalamak için seferber olan Bozok erkekleri ortalığı birbirine katarken, Ayşenin konağa getirdiği Cilveli Helga işleri karıştıracağa benziyor.

YENİ GELİN 49. BÖLÜM FRAGMANI

Add your comment

Your email address will not be published.