film fragman haber

Yeni James Bond filminden rekor geldi En yüksek hasılat yapan film

Yeni James Bond filminden rekor geldi: En yüksek hasılat yapan film Daniel Craigin canlandırdığı son James Bond filmi No Time to Die, Hızlı ve Öfkeli 9u geçerek pandemi döneminin en çok hasılat elde eden filmi oldu.

Sinema dünyasının en ikonik karakterlerinden birisi olan James Bondun son filmi geçtiğimiz ay bildiğiniz gibi vizyona girdi. Pandemi sebebiyle ertelenen ilk filmlerden birisi olan yeni James Bond filmi No Time to Die, gişeye hızlı bir giriş yapmıştı ve bu hızlı giriş hızlı bir şekilde de devam ediyor.

James Bond, Hızlı ve Öfkeli 9u Geçti
Geçtiğimiz saatlerde yapılan açıklamaya göre No Time to Die, globalde 558 milyon dolarlık bir hasılat elde ederek pandemi döneminin en çok hasılat elde eden filmi oldu. Bu hasılat ile de rekoru elinde tutan Hızlı ve Öfkeli 9u geride bırakmış oldu. Hızlı ve Öfkeli 9un hasılatı ise 548 milyon dolardı.

Geçtiğimiz günlerde Cineworld, sinemaların pandemi öncesindeki kazanç seviyelerine yüzde 90 oranında yaklaştığını açıklamıştı. Eğer önümüzdeki dönemde vaka sayıları ciddi oranda artmazsa ve aşılar etkinlik göstermeye devam ederse bu gelirlerin daha da artacağını söyleyebiliriz. Özellikle Aralık 2021deki Spider-Man 3 ve The Matrix 4ün ciddi kazanç elde etmesi bekleniyor.

Benzer Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir