Yerli Shameless Bizim Hikaye den ilk tanıtım fragmanı geldi

Başrollerini Hazal Kaya, Burak Deniz ve Reha Özcanın paylaştığı, yapımcılığını MED Yapımın üstlendiği Shameless uyarlaması Bizim Hikaye dizisinin ilk tanıtım fragmanı yayınlandı. Dizi daha başlamadan adından çokça söz ettiriyor. Bizim Hikayenin fragmanının ise oldukça ilgi çektiği gözüküyor. İşte dizi hakkında bilgiler ve oyuncu kadrosu..

Fox Tvde yayınlanacak olan Shamelesstan uyarlama dizi Bizim Hikayenin ilk tanıtım fragmanı yayınlandı. Diziye ilgi oldukça yoğun. Adından sıkça söz ettiren dizi daha başlamadan bir numaraya oturdu bile.

İlk fragmanı yayınlanan dizide ise başroldeki Hazal Kayanın yani Filizin hayat hikayesi anlatılıyor. Sarhoş ve sorumsuz babası ile küçük kardeşlerine bakmak zorunda kalan Filiz ile ondan hoşlanan ve kendini affetirmeye çalışan Barış karakterinin hikayesini izleyeceğiz. Barış zengin bir ailenin çocuğu, Filiz ise tam tersi bir hayat yaşıyor, yaşamak zorunda. Bunu kabullenmiş bir karakter olarak gördüğümüz Filiz, Barışı kendinden uzak tutmaya çalışıyor ve hikaye böyle başlıyor. Bakalım dizi başladığında Filiz gerçekten de hoşlandığı Barışı kendinden ve ailesinden uzak tutabilecek mi, göreceğiz.

DİZİDEN haber

Yapımcılığını MED Yapımın üstlendiği, başrollerini Hazal Kaya, Burak Deniz ve Reha Özcanın paylaştıkları Shameless uyarlaması Bizim Hikaye dizisinin ilk tanıtımı Cuma akşamı yayınlandı.

Tanıtımın yayınlanmasının ardından dünyaca ünlü Shameless Amerika versiyonunun başrol oyuncusu ödüllü yıldız Emmy Rossum şahsi Twitter hesabından Bizim Hikayenin tanıtım filmini tekrar paylaşarak bunlar Türkiyedeki Jimmy Steve ve Fiona mı? Ve onlar da bebek Liam ve bozuk çamaşır makinesi mi? paylaşımında bulundu. Dizinin Türkiye uyarlaması başrol oyuncusu Hazal Kaya da evet İstanbulun tam ortasından çıkma bizleriz yanıtını verdi.

Sosyal medyada yayına girmeden en çok konuşulanlar listesine girmeyi başaran dizinin ilk tanıtımı da çok ses getirdi.

Geçtiğimiz gün çekimleri başlayan dizide Hazal Kaya, Burak Deniz ve Reha Özcanın yanı sıra, Nesrin Cavadzade, Yağızcan Konyalı, Nejat Uygur, Pınar Töre, Berkay Akın, Evrim Doğan, İsmail Karagöz, Korhan Fırat, Mehmetcan Mincinozlu, Alp Akar, Zeynep Selimoğlu ve Ömer Sevgi gibi deneyimli oyuncular da yer alıyor.

Yakında FOX izleyicisiyle buluşacak olan dizi Bizim Hikayenin yönetmenliğini Serdar Gözelekli yapıyor. Senaryosunu ise Hatice Meryem ve Banu Kiremitçi kaleme alıyor

BİZİM HİKAYE İLK TANITIM FRAGMANINI

Yazar: YuReKTeN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir