Yeşim Ceren tanınmaz hale geldi

Ekranların yükselen yıldızı Yeşim Ceren Bozoğlu, bir yılda verdiği 38 kilonun 15’ini yeni rolü için geri almak zorunda kaldı.

Çekimler biter bitmez diyete giren oyuncu, Kilo vermek zor ama almak çok zevkliydi. her şeyden yedim dedi. Geniş Aile dizisindeki Sevim karakteriyle yıldızı parlayan Yeşim Ceren Bozoğlu, mayıs ayında vizyona girecek yeni filmi Ateşin Düştüğü Yer için 6 ayda 15 kilo aldığını belirtti.

GÜNDE BİR EKMEK YEDİM

Daha önce de bir yılda verdiği 38 kiloyla forma giren oyuncu yeni rolü için uzun uğraşlar sonucunda verdiği kiloları geri almak zorunda kaldı. Filmin çekimleri biter bitmez eski görünümünü kazanmak için sıkı bir diyet programına başlayan Bozoğlu, Kilo vermek çok zor. Ama almak çok zevkli ve kolaydı. Günde bir ekmek yedim dedi.

İŞİMİN BİR PARÇASI

Normalde yasak olan her şeyi tükettiğini sözlerine ekleyen sanatçı, Çikolatalar, tatlılar, hamur işleri, kuruyemişleri soframdan eksik etmedim diye konuştu. Sinema için fiziksel değişikliklerin aktöre çok şey kattığını vurgulayan sanatçı, Senaryoya inandıktan sona fiziksel olarak değişmek benim için hiç sorun değil. Bunu işimin bir parçası olarak görüyorum açıklamasını yaptı. Filmde töre cinayetine kurban giden kızın annesini canlandıran Bozoğlu, rolü için Elazığ şivesi öğrendi.
(Bugün)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tüm hakları saklıdır © 2018 sesli sohbet YüreğininSesi Arkadaşlık Sitesi