Yeter 32. yeni bölüm fragmanında Yekta Aylin’e çok yaklaşıyor

Perşembe akşamları ekrana gelen Yeter 32. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. ATV ekranında yayınlanan Yeter 32. yeni bölümde aksiyon ve gerilimin dozu bir an olsun eksik olmuyor. Yeter 32. yeni bölüm ile Perşembe akşamı ekrana geliyor.

Etkileyici öyküsü, usta oyuncu kadrosuyla geçtiğimiz sezona damgasını vuran atvnin en çok izlenen dizilerinden Yeterin yeni bölümü için heyecan dorukta. Yapımcılığını Koliba Filmin üstlendiği dizi Yeter dizisi bu hafta 32. bölümü ile ekrana gelecek. Heyecan dolu sahneleriyle gündemden düşmeyen Yeter dizisinin yeni bölüm tüm detayları haberimizde.

Pelin Karahan ve Yurdaer Okurun başrollerini paylaştığı Yeter dizisi 32. bölümü ile 27 Ekim Perşembe akşamı saat 20:00da Atvde.

YETER 32. BÖLÜM 2. FRAGMANI

Ben size söylemiştim onunla baş edemeyeceğinizi!

YETER 32. BÖLÜM FRAGMANI

YETER DİZİSİ SON BÖLÜMÜNDE NELER YAŞANDI?
Aylin ve çocukları sağ salim karşısında gören Miray, ilk şoku atlattıktan sonra Yektaya ailesinin yaşadığını söylemek için yola çıkar. Onu durduramayan Aylin büyük bir paniğe kapılır. Çocuklarını alıp çiftlikten ayrılmaktan başka çaresi yoktur.

Aynı dakikalarda Yekta ile görüşmekte olan Atlas, oğlu Tayfundan aldığı uyarıyla harekete geçer. Artık ok yaydan çıkmıştır. Yalan söylemek ve suça bulaşmak konusunda direnç gösteren Miray, Yektaya her an gerçeği anlatmak üzeredir.

Yekta ise, Atlasın ona getirdiği çocukların sahte kimliğindeki bir detayı fark eder. Kimliklerdeki anne adı Leyladır. Miraya e-mail gönderen okuyucunun adı da Leyladır.

Bu kadının Aylin olduğundan şüphelenir. İlk defa kayda değer bir ipucu yakalamıştır. Ve bunun üzerine gidecektir.

GENEL HİKAYE:

Henüz üniversite öğrencisiyken tanıştığı ünlü ve başarılı cerrah Yekta Harmanlıyla evlenen Aylin; kısa sürede bu büyülü rüyadan uyanırken, kendini bir karabasanın ortasında bulur. Yaşadığı psikolojik şiddete daha fazla dayanamayacağını anladığında boşanmayı dener ama başaramaz. İkinci çocuğuna hamile kaldığında tek bir amacı vardır. Çocuklarıyla birlikte kocasından kaçmak… Bütün hayatını etkileyecek o büyük yalanı kocasına söylerken, sırrını paylaştığı yakınlarından biri ona ihanet etmeye hazırlanmaktadır.

YETER BAŞROL OYUNCULARI

Pelin Karahan (Aylin)

Masal gibi başlayan evliliği kısa zamanda kâbusa dönüşür. Çocuklarını korumak için söylediği yalan onu ve çevresindeki herkesi bir girdap gibi içine çekerken; Aylin bu esaretten kurtulabilecek midir?

Yurdaer Okur (Yekta)

Kendini bildi bileli avcıydı. Ama bir gün ürkek bir tavşana av oldu. Hayatta en büyük silahı zekâsı olan bir beyin cerrahı; küçümsediği karısı ve karısının yakınları tarafından beş yıldır kandırıldığını öğrendiğinde büyük bir sessizliğe gömülür. Bu; fırtına öncesi sessizliktir.

Yazar: YuReKTeN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir