Yok Artık! AKP li Belediye Bunu da Yaptı

Trabzondaki AKPli belediyelerin halkın bu kentteki MHP mitingine gitmesini önlemek için “Bugün evinizden çıkmayın, sel felaketi olacak” anonsu yaptırdığı ortaya çıktı.

Tarafın haberine göre, AKPli belediyelerin Trabzonda başka bir skandala imza attığı ortaya çıktı. MHP Trabzon Milletvekili adayı Koray Aydın, miting yapılacakları gün, AKPli Araklı ve Arsin belediyelerinin, “Bugün evinizden çıkmayın, sel felaketi olacak” şeklinde anons yaparak insanların mitinge gitmesini engellenmek istediğini söyledi. MHP lideri Devlet Bahçelinin yaptığı Trabzon mitinginde skandal olaylar yaşandığı ortaya çıktı. Trabzon milletvekili Koray Aydın dün gazetecilerle yaptığı basın toplantısında, miting yapılacağı gün AKPli belediyelerin anonslarla vatandaşların mitinge gelmesini önlemek istediklerini söyledi.

ANONS VE KONSER ENGELİ

AKPnin seçim çalışmalarında saldırgan bir tutum izlediğini söyleyen Aydın, “Araklı ve Arsin belediyeleri mitingin yapılacağı gün evlerinizden çıkmayın sel felaketi olabilir diye anons yaptı. Aynı gün beşikdüzü belediyesi de bir konser organize etti ve vatandaşların mitinge gelmelerini konserle engellenmek istendi.

AKPde devlet benim istediğim gibi at oynatırım anlayışı hakim” diye konuştu. Seçim çalışmalarında yaşanan skandalların bununla da bitmediğini söyleyen MHPli Aydın, AKPnin propaganda TIRında kullanılan elektriğin MOBESE kamerasından alındığını söyledi.

MOBESE kamerasının elektriğinden yararlanmanın doğru olmadığını belirten Aydın, şöyle devam etti: “Size soruyorum bu haram değil mi? MOBESE kamerasının elektriğini kullanmak kul hakkı değil mi ? Olmayacak şeylerle karşı karşıya kalıyoruz. Buna rağmen MHPnin oyları yükseliyor. AKPninki düşüyor.”

Tarih: 5 Haziran 2015 — 16:43

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2008-2018 Tüm Hakları Saklıdır. YüreğininSesi.CoM görüntülü seslichat kameralı seslisohbet sitesi