Pamuk Prensesin Maceraları: Ayna Ayna Söyle Bana Filmi Full İzle

Pamuk Prensesin Maceraları: Ayna Ayna Söyle Bana Film Fragmanı Full İzle, Pamuk Prensesin Maceraları: Ayna Ayna Söyle Bana Full İzle, Pamuk Prensesin Maceraları Filmi Full İzle, Ayna Ayna Söyle Bana Filmi Full İzle

Özet: Bu bildiğiniz Pamuk Prenses ve Yedi Cüceler masalından biraz farklı, biraz çılgın, biraz masalın söylenmemiş tarafını anlatan bir uyarlama.

En son Ölümsüzler ile seyrettiğimiz yönetmen Tarsem Singhın son işi olan yapım, kötü niyetli bir cadının (Julia Roberts), güzeller güzeli Pamuk Prensesi (Lily Collins) sürgüne gönderip, krallığın başına geçmesi bol mizahi bir dille aktarılıyor.

Pamuk Prenses, ormanda tanıştığı Yedi Cücelerin yardımıyla tacını geri almayı başarabilecek mi? Peki Kötü Kraliçe Prens Andrewu (Armie Hammer) kendisine aşık edip, evlenmeyi başarabilecek mi?

Bu farklı uyarlama en çok Julia Robertsın mizah yüklü oyunculuğu ile öne çıkıyor

[pro-player width=’580′ height=’380′ type=’video’ image=’http://farm8.staticflickr.com/7226/7021053203_af49090998.jpg’]http://b.tr.mediaplayer.allocine.fr/uk/medias/nmedia/18/86/79/48/19267647_fa1_b_001.flv[/pro-player]

13 comments

 1. ceren Reply

  Bu filim çok güzel ama bence biz Tüürklere hakaret ediyolar.Nedeni ay yıldızlı kolye kötü kadının boynunda.(Türklerin bayrağı AY YILDIZLI)

 2. sude Reply

  çağla bende şarkının adını çok aradım ama bi turlu ulamıyorum :(

 3. DENİZ Reply

  arkadaşlarr :D ben şarkının adını biliyorum .d adı I Believe ( In Love) söyleyen Lily Colins Şimdiden ö.d :D

 4. selen Reply

  arkadaşlar bu film sinemalardaydı ben gittim arkadaşımla komik ve gerlilim var tercih ederim çok beğendim .

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir