12 Eylül 2015 Cumartesi reyting sonuçları

12 Eylül 2015 Cumartesi TNS reyting sonuçlarına göre İlişki Durumu Karışık ve Güllerin Savaşı en fazla izlenen programlar oldu.

12 Eylül 2015 Cumartesi TNS reyting sonuçları . 12 Eylül Cumartesi reyting sonuçlarına göre Kanal D’deki Güllerin Savaşı ile Show TV’deki İlişki Durumu Karışık dizileri Total ve AB gruplarında en fazla izlenen programlar oldu. Eleme gecesiyle ekrana gelen TV8′deki İşte Benim Stilim All Star da ilk 10 program içinde yer aldı. Cumartesi gününe ait TNS ilk 100 program Total ve AB reyting sonuçları listesi açıklanınca sitemizde yayınlanacaktır.

Kanal D’de Cumartesi akşamları ekrana gelen Güllerin Savaşı dizisi 2. sezonuyla da reytinglerdeki başarısını sürdürüyor.
Kanal D’de Cumartesi akşamları ekrana gelen Güllerin Savaşı dizisi 2. sezonuyla da reytinglerdeki başarısını sürdürüyor.

Reyting Nedir?

İzlenme payına göre değerlendirilen ve AGB tarafından 1988 yılından beri gerçekleştirilen ölçme olayıdır. Yaklaşık 2200 haneye yerleştirilen ve bizler tarafından bilinmeyen reyting ölçme cihazları o gece ya da o gün en fazla izlenen programları liste halinde ortaya koyuyor bu işlemi az önce belirttiğim gibi AGB gerçekleştiriyor. Adaleti konusunda bir belirleyicilik yok ancak daha fazlasını gerçekleştirmekte şu an için mümkün değil.

Yazar: YuReKTeN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir