Adem Kılıçcı kimdir? Survivor Ünlüler takımı

Adem Kılıçcı, Survivor 2017de adından söz edilen isimlerin başında geliyor. Adem Kılıçcı, Ünlüler takımında yer alıyor. Hırslı ve lider olma iç güdüsü dikkat çeken Adem Kılıçcı, en çok konuşulan isimler arasında yer alıyor.

Adem Kılıçcı, Survivorda hırslı yapısı ve bitmeyen enerjisi ile yarışamanın favoriler arasında gösteriliyor. Adem Kılıççı, yarışmalarda sergilemiş olduğu güçlü performansların yanı sıra ada arkadaşı Sabriye Şengüle olan samimiyeti oldukça konuşulmuştu.

ADEM KILIÇCI KİMDİR?

5 Mart 1986 tarihinde Ağrı’da dünyaya gelen Türk boksör Adem Kılıççı, 1.89 metre boy uzunluğuna sahiptir. İstanbul’da yer alan Fenerbahçe Boks şubesinde hala kariyerini devam ettirmektedir. Başarılı sporcu, Adem Kılıççı, kariyeri boyunca göstermiş olduğu üstün performans sayesinde pek çok madalya kazandı. 2004 yılında gerçekleştirilmiş olan Dünya Boks Şampiyonası’nda Türkiye adına yarışıp gümüş madalyanın sahibi oldu. 2008 yılında yapılan Yaz Olimpiyatları çerçevesinde de 69 kiloda mücadele ettiği İngiliz rakibi Billy Joe Sanders’e 14-3 skor ile yenildi. İngiliz boksör ile yaptığı mücadeleden yenilgi ile ayrılınca Adem Kılıççı, 2008 yılı Yaz Olimpiyatları’na da veda etti.

İtalya’nın Pascara kentinde, 2009 yılında gerçekleştirilmiş olan Akdeniz Oyunları’na da katılan Adem Kılıççı, yarışmalardaki üstün performansı sayesinde Akdeniz Oyunları’ndan gümüş madalya alarak ayrıldı. 2011 yılında Ankara’da gerçekleştirilen Büyükler Avrupa Şampiyonası’na da katılan başarılı boksör buradan da gümüş madalya alarak ayrıldı. Türk boksör Adem Kılıççı, 2014-2015 döneminde Dünya Boks Federasyonu tarafından düzenlenen APB Profesyonel Boks Ligi dünya şampiyonu oldu. Rio’da düzenlenecek olan olimpiyatlar için de katılma hakkı kazanan Adem Kılıççı, kanında yasaklı madde tespit edildiği için Rio’da düzenlenecek olan yarışmalara katılamadı.

Survivor 2017 yarışmasında genel istatistiklere bakıldığında Adem Kılıççı, 246 oyunda oynamış. 246 oyunun 130 tanesinden galibiyet ile ayrılırken 116 oyundan da mağlubiyet ile ayrılmış. Genel puan sıralamasına göre 12 yarışmacının içinde 6. sırada yer alan Adem Kılıççı, toplam 267 puana sahip. Yarışmalarda gösterdiği performanslar sonucunda elde ettiği performans değeri de 1.09 olarak belirlenmiş.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2008-2018 Tüm Hakları Saklıdır. YüreğininSesi.CoM görüntülü seslichat kameralı seslisohbet sitesi