Volkan Çetinkaya kimdir? Gönüllüler takımı

Volkan Çetinkaya, Survivorda bu hafta eleme adayı olarak dikkatleri üzerine çekti. Volkan Çetinkaya, hırsı yapısı ve azalmayan enerjisi ile adından söz ettiriyor. Volkan Çetinkaya, ada hayatındaki yaşamı ve yarışmalarda gösterdiği performans ile dikkat çekiyor.

Volkan Çetinkaya bu hafta Survivor 2017de Gönüllüler takımında eleme adayı olması sevenlerini şaşırttı. Volkan Çetinkaya, gönüllüler takımının başarı istikrarını devam ettirmek için Survivorda kalmak istiyor.

VOLKAN ÇETİNKAYA KİMDİR?

1983 yılında Ankaranın Şereflikoçhisar ilçesinde dünyaya gelen Volkan Çetinkaya Survivor Gönüllüler Takımında yer alıyor. Beden eğitimi öğretmeni olan Volkan Çetinkaya, ayrıca TSK Ordu Milli takım sporcusu. Eski TSK personeli olan Çetinkaya, yüzme ve atletizm antrenörlüğü de yapmaktadır. Gönüllüler yarışmacısı Volkan Çetinkaya, sporcu kimliğiyle ön plana çıkıyor.

Survivor 2017 Gönüllüler yarışmacısı Volkan Çetinkayanın sporcu bir kimliğinin olduğu ve vücut sporlarıyla uğraştığı öğrenildi.

TSK içerisindeki disiplin ve sporculuk geçmişiyle takım içerisinde dikkat çeken isimlerden birisi olan Volkan Çetinkaya için yarışmanın İnternet sitesi üzerinde yer alan profil sayfasında, Türk askeri her zaman başarılı olmuştur. bunu sen kanıtlayıp şampiyon olacaksın, Başarılar Şampiyon Olacaksın gibi yorumlar yer almaktadır.

Volkan Çetinkaya, Survivor 2017 tanıtımında Bu yarışmayı kazanacağım başka yolu yok sözüyle iddialı bir vurgu yapmış.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2008-2018 Tüm Hakları Saklıdır. YüreğininSesi.CoM görüntülü seslichat kameralı seslisohbet sitesi