Adını Feriha Koydum 46. Bölüm Fragmanı izle 3 Şubat Cuma

Adını Feriha Koydum 46. Bölüm Fragmanı izle SHOW TV ekranlarında yayınlanan Adını Feriha Koydum 46. Bölüm Fragmanı online internetten izle Adını Feriha Koydum 3 Şubat Cuma Fragmanı izle

Adını Feriha Koydum 45. Bölüm Özeti; AŞIKLAR MEHMETE YAKALANIYOR!

Handenin nikah salonu baskını Koray ve Gülsüm kadar Feriha ve ailesi için de sarsıcı olur. Handenin söyledikleri ortalığı şiddetli bir şekilde karıştırır. Emir, Rıza ile konuşmak isterken, Ferihanın korkuları yüzünden beklemek zorunda kalır.

Aşıklar, bir süre daha aşklarını gizli yaşama kararı alır. Öte yandan, Korayın ani evliliği sadece Hande için değil, Aysun ve Ünal için de büyük şok olur. Aysun ve Ünalın Gülsümün Ferihanın akrabası olduğunu öğrenmeleri, onları Emirle karşı karşıya getirir. Üçlü arasında Feriha yüzünden başlayan tartışma, sonunda Emirin uzun zamandır bastırdığı duygularını ortaya dökmesine neden olur.

Adını Feriha Koydum 46. Bölüm Fragmanı izle, Adını Feriha Koydum 46. Bölüm Fragmanı, Adını Feriha Koydum 46. Bölüm Fragmanı izle, Adını Feriha Koydum 46. Bölüm Fragmanı Seyret, Adını Feriha Koydum 46. Bölüm Fragmanı HD izle, Adını Feriha Koydum 46. Bölüm Fragmanı Full izle, Adını Feriha Koydum 47. Bölüm Fragmanı izle, Adını Feriha Koydum Son Bölüm Fragmanı izle

Tüm zorluklara rağmen aşkın tadını çıkaran Feriha ve Emirin mutluluğu Mehmetin onları görmesi ile kabusa döner. Büyük aşkı öğrenen Rıza ve Mehmetin tepkisi içinden çıkılmaz olaylara gebedir.

Adını Feriha Koydum 46. Bölüm fragmanı yayınlandığı anda sitemizde yer alacaktır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tüm hakları saklıdır © 2018 sesli sohbet YüreğininSesi Arkadaşlık Sitesi