Adını Sen Koy son bölümde neler yaşandı?

Adını Sen Koy heyecanlı bir bölüm ile cuma akşamı ekranlara geldi. Sevilen gündüz kuşağı dizisi Adını Sen Koy son bölümde Zehra ile Ömerin boşanması gündeme geliyor. Peki Adını Sen Koy yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Adını Sen Koy TRT 1 ekranlarının sevilen dizilerinden biri. Ömerin yaşadıkları izleyiciyi kısa sürede ekranlara kilitledi. Adını Sen Koy son bölümde neler yaşandı? İşte merak edilen soruların cevapları.

ADINI SEN KOY SON BÖLÜM ÖZETİ

Zehra, Ömer’den önce eve döner. Ömer geldiğinde Zehra’yı Leyla arayınca aralarında yeni bir gerilim oluşur, Ömer, Zehra’ya kızacakken Müzeyyen gelir, ertesi gün önemli bir dergiden röportaja geleceklerdir. Ömer ve genç eşini de görmek istemektedirler. Ömer, Zehra’yla basına yansımamak için programları olduğunu söyler. Antreye geçip Zehra’yı alır, gidiyoruz der. Zehra, Ömer’in yine kendisini cezalandıracağı duygusuyla korku içinde kalır. Ömer, hiçbir açıklama yapmadan tekneye götürür Zehra’yı, aşağıdaki kamaraya sokup gece orada kalacağını söyler. Zehra panik içindedir, bu kez de tekneye hapsedeceğini düşünür, Ömer yine kendisini cezalandırmaktadır.

Ömer altı aylık ömrü kalan kardeşinin mutluluğu için hiç beklemediği anda mecburi bir oyunun içinde bulur kendini… Bambaşka bir dünyadan gelen Zehra ile evlenmek zorundadır. Altı aylık sözleşmeli, formalite bir evlilik yapacak, bunun için Zehraya istediği parayı ödeyecek, onun altı ayını satın alacaktır.

KARAKTERLER:

ÖMER
25 Temmuz 1986 tarihinde Adanada doğan Erkan Meriç, ilköğretim ve lise eğitimini Mersinde tamamladı. Erkan Meriç, Mersin Üniversitesi Elektronik Otomasyon Bölümünden 2008 yılında mezun olmuştur.
Mankenliğe başlamadan önce en büyük hayali Galatasarayda kaleci olmak olan Erkan Meriç, 5 yıl profesyonel kalecilik yaptı. Ailesinin ısrarı ile kalecilik hayallerini bir tarafa bırakan Meriç, eğitim hayatına konsantre olarak, sporu bir yaşam şekli haline getirdi. Meriç, spor yaşamına aktif olarak basketbol, voleybol , yüzme ve özellikle body building alanında çalışmalara devam etmektedir.

ZEHRA
Eğitim hayatına İzmir Ekonomi Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık bölümünde 1.sınıf öğrencisi olarak devam eden Hazal Subaşı, İzmir doğumludur.

11 Haziran 2015 gecesi düzenlenen olan Miss Turkey 2015 finalinde favoriler arasında gösterilmişti. Subaşı, 20 yaşında ve 1.66 boyundadır. Hazal Subaşı Elidor Miss Turkey 2015 yarışmasında 13 numarayla yarışmış, 3. seçilmişti.

ALEV
2014 yılında Kemerde düzenlenen İntenational güzellik yarışmasında ülkemizi temsil eden Ezgi Baran1992 Antalya doğumludur.
8 Yıl Ankarada yaşadıktan sonra oyunculuk kariyeriyle tanışmasına vesile olan Ankara Kızları yarışmasına katılan Ezgi Baran burada ki ilk yarışmasında derece alamayarak,bir sonra ki sene yeniden yarışmaya katılıyor ve birinci oluyor.

Yazar: YuReKTeN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir