Al Sancak
Al Sancak 2. Bölüm Fragmanı

Al Sancak 17. Bölüm Fragmanı izle Al Sancak Son Bölüm Fragmanı seyret 1 temmuz 2023 perşembe trt1

Al Sancak 16. Bölüm özeti Nadia, Ali’nin hayatını kurtarıyor Nadia, son anda Boran’ı atlatarak Ali’nin hayatını kurtarır. Ardından Boran’ın ekibine katılır. Elizabeth ve Boran, Ali’nin öldüğünden emindir. Bu durum karargâhın yeni kozu olur. Ali şehit olmuş gibi gösterilir. Böylelikle düşmanın rehavetinden faydalanılacaktır. Ahtapot son büyük vurgunu yapmaya, tim ise son darbeyi vurmaya hazırlanır. Tim ve Nadia artık yolun sonuna geldiklerinin bilincindedir.

Ali’nin kurduğu plan işe yarayacak mıdır? Ahtapot, düğmeye basıyor Ahtapot, mikrofilm üzerinden ulaştığı soğuk savaş döneminden kalma nükleer silahların satışıyla ilgili düğmeye basar. Elizabeth, Nadia’dan atom bombasıyla birleştirilecek uranyumu teslim almasını ister. Boran çocuklarının peşine düştüğü için onun yerine Ortadoğu’ya Nadia gider.

En başından beri her şeye vakıf olan karargah, ahtapota karşı nasıl bir oyun oynayacaktır? Sacit Komutan’ın yeni planı! Sacit Komutan, büyük oyunu çözmeye kararlıdır. Elizabeth’in gerçekten Gülseren olup olmadığını anlamak için aklına düşen test edici fikri uygulamaya koyar. Sacit, Gülseren’in gerçek kimliğine ulaşabilecek midir?

Al Sancak Yeni Bölüm Fragmanı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz