Anne dizisi Kadrosunda hangi isimler yer alıyor?

Anne dizisi ne zaman başlıyor? Kadrosunda hangi isimler yer alıyor? Anne dizisi yeni sezona bomba gibi bir başlangıç yapmaya hazırlanıyor. Merakla beklenen dizi yakında Star Tv ekranlarında başlıyor. Kadrosunda tecrübeli isimlerin yer aldığı Annenin konusu ne? İşte Anne dizisi hakkında merak edilen her şey ve tanıtım fragmanları.

Anne dizisi için heyecanlı bekleyişin sonuna geliniyor. 25 Ekim Salı günü başlayacak olan Anne dizisinin kadrosunda tecrübeli isimler yer alıyor.Star Tvnin yeni yayın dönemi dizisi “Anne” de başrolleri paylaşan Vahide Perçin ve Cansu Dereye , çocuk oyuncu Beren Gökyıldız da katıldı.Yönetmenliğini Merve Girgin Aytekinin üstlendiği MEDYapım-MF Yapım ortak yapımı olan dizinin çekimlerine önümüzdeki günlerde başlayacak. Mother adlı Japon yapımından uyarlanan yeni dizinin senaristliğini ise Berfu Ergenekon üstleniyor.

Vahide Perçin , Cansu Derenin uzun yıllar ayrı kaldığı annesini, Beren Gökyıldız ise Derenin evlat edinmek istediği küçük Tuğçeyi canlandırıyor. Dizi; anne kavramını derinlemesine işleyerek, bu sene izleyenleri kendine bağlayacak gibi görünüyor.

ANNEDE 3 KÜŞAK BİR ARADA

Star TVnin yeni yayın dönemi dizisi Anne de başrolleri paylaşan Vahide Perçin ve Cansu Dereye , çocuk oyuncu Beren Gökyıldız da katıldı.

Vahide Perçin , Cansu Derenin uzun yıllar ayrı kaldığı annesini, Beren Gökyıldız ise Derenin evlat edinmek istediği küçük Tuğçeyi canlandırıyor. Dizi; anne kavramını derinlemesine işleyerek, bu sene izleyenleri kendine bağlayacak gibi görünüyor.

Yönetmenliğini Merve Girgin Aytekinin üstlendiği MEDYapım-MF Yapım ortak yapımı olan dizinin çekimlerine önümüzdeki günlerde başlayacak. Mother adlı Japon yapımından uyarlanan yeni dizinin senaristliğini ise Berfu Ergenekon üstleniyor.

VAHİDE PERÇİN KİMDİR?

Vahide Perçin (d. 13 Haziran 1965), Türk tiyatro, film ve dizi oyuncusu.
İlk yıllarıVahide Perçin İzmirin Karşıyaka ilçesinde, Yunanistan göçmeni bir ailenin kızı olarak dünyaya geldi. Babası kamyon şoförü, annesi ev hanımı olan Perçin, lisede grafik okudu, daha sonra İktisat Fakültesine girdi ama aklı oyunculuktaydı. Sınavlarına girdiği 9 Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro Bölümünü kazandı. Okul birincisi olarak bitirdiği DEU GSF Tiyatro Bölümünde, en büyük desteği hocası Özdemir Nutkudan gördü. Okuldan mezun olunca Ankaraya yerleşti ve ASTye girdi. Daha sonra Devlet Tiyatrosunun teklifini kabul edip Adanaya gitti.

Vahide Perçin 2003te başlayan Bir İstanbul Masalı dizisindeki Suzan Kozan rolü ile televizyon dünyasına adım attı. Gördüm ailesi İstanbula yerleşir. Hemen arkasından Hırsız Polis dizisindeki Fulya rölüyle seyirci karşısına çıktı. 2006da İlk aşk filminde Çetin Tekindor ile başrolü paylaştı. Vahide Perçin, 2007 yılından 2010 yılına kadar Annem adlı dizide Zeynep Eğilmez karakterini canlandırdı. Adını Feriha Koydum dizisinde başrol oyuncusu olarak Zehra Yılmaz karakterine hayat veriyordu; ancak sağlık sorunları nedeniyle 3. sezondan itibaren dizide yer almadı. Private Practice adlı dizinin uyarlaması olan Merhaba Hayat adlı yeni bir medikal dizide Yetkin Dikinciler, Seda Güven, Nihan Büyükağaç, Yasemin Sanino, Melike Güner ve Keremcem ile doktor rolünde oynadı. 13 Ocak 2013 tarihinde bu dizi yayından kaldırıldı. Muhteşem yüzyıl dizisinde Hürrem Sultan karakterini canlandıran Meryem Uzerlinin diziden ayrılmasından dolayı 3. sezonun son bölümünden itibaren Hürrem Sultan karakterini canlandırmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tüm hakları saklıdır © 2018 sesli sohbet Seviyeli Sesli Kameralı Chat Sitesi