Arkadaşlar İyidir 2. yeni bölümünde neler yaşanacak?

Arkadaşlar İyidir 2. yeni bölümünde neler yaşanacak? Arkadaşlar İyidir dizisi ilk bölümü ile ekranlardaki yerini aldı. 2. yeni bölümü ile yayınlanacak olan dizi Arkadaşlar İyidir, yeni bölümü ile bomba gibi geliyor. Arkadaşlar İyidir dizisinin 2. yeni bölümü ile ilgili tüm detaylar haberimizde yer alıyor. İşte o detaylar.

Arkadaşlar İyidir dizisi geçen hafta yayın hayatına başladı. Show TVde başlayan dizi Arkadaşlar İyidir yaz sonunda sımsıcak öyküsü ile evlerimize konuk olmaya devam ediyor. Arkadaşlar İyidir dizisinin 2. yeni bölümü ile ilgili tüm detaylar haberimizde yer alıyor…

Yapımcılığını O3 Medya’nın üstlendiği Arkadaşlar İyidir’in başrollerinde; Aslı Melisa Uzun, İdris Nebi Taşkan, Su Kutlu, Akın Akınözü, Hayal Köseoğlu, Cankat Aydos, Didem İnselel, Neslihan Yeldan, Devrim Özder Akın, Ece Dizdar ve emre karayel yer alıyor. Arkadaşlar İyidir dizisi 2. yeni bölümü ile Pazar akşamı saat 20:00de Show Tvde!

ARKADAŞLAR İYİDİR 2. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

HİKAYE & KÜNYE
Yapımcılığını O3 Medya’nın üstlendiği Arkadaşlar İyidir’in başrollerinde; Aslı Melisa Uzun, İdris Nebi Taşkan, Su Kutlu, Akın Akınözü, Hayal Köseoğlu, Cankat Aydos, Didem İnselel, Neslihan Yeldan, Devrim Özder Akın, Ece Dizdar ve Emre Karayel yer alıyor. Usta oyuncu Ahmet Mekin’in ise konuk oyuncu olarak boy göstereceği Arkadaşlar İyidir’in yaratıcı yönetmenliğini Zeynep Günay Tan, yönetmenliğini Deniz Koloş senaryosunu ise Ekin Atalar kaleme alıyor.

Arkadaşlar İyidir’in genel hikayesi ise Eren Kahraman, Seda Yılmaz, Merve Altınköprü ve Yunus Çağlayan, bir yıl önce üniversitede hazırlık okurken tanışmış olan dört arkadaştır. Birinci sınıfa başlayacakları sene, Seda uzun süredir görüşmediği çocukluk arkadaşı Gizem Subaşı’yla karşılaşır. Seda ve Gizem, bir araya geldikleri ilk andan itibaren eski günlerdeki gibi birbirlerine bağlanırlar. Ancak kısa süre sonra gruptaki dengeler değişmeye başlar. Seda, Eren, Merve, Yunus ve Gizem geçmişin hayaletleriyle yüzleştikçe, yetişkinlik hayatının o kadar da güzel bir şey olmadığını düşünmeye başlarlar. Artık hayatla olan savaşlarında tek başlarına olduklarını fark etmişlerdir. Hayatın her cephesinde tek başına savaşacak, gerekirse yaralanacak ama tekrar ayağa kalkmasını da bileceklerdir. Her şey bir yana, arkadaşlık bu yaralı ruhları iyileştirebilecek midir?

Yapım: O3 Medya

Yönetmen: Zeynep Günay Tan (Genel Yönetmen), Deniz Koloş (Yönetmen)

Senaryo: Ekin Atalar

Yazar: YuReKTeN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir